بازگشت

هزینه عمل تنگ کردن واژن با روش های دائمی چقدر است ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
03 ژوئن 2019 ساعت : 02:46
تنگ کردن واژن

هزینه عمل تنگ کردن واژن : لیزر یک تکنولوژی پیچیده است ، عمل تنگ كردن واژن با ليزر ، هزينه عمل تنگ كردن واژن با ليزر ، تنگ كردن واژن با عمل جراحي

پرینورافی - هزینه عمل تنگ کردن واژن با روش های دائمی چقدر است ؟ igiene intima EDITED 620x258 - هزینه عمل تنگ کردن واژن با روش های دائمی چقدر است ؟

هزینه عمل تنگ کردن واژن و تنگی واژن چقدر است ؟

لیزر یک تکنولوژی پیچیده است ، عمل تنگ كردن واژن با ليزر ، هزينه عمل تنگ كردن واژن با ليزر ، تنگ كردن واژن با عمل جراحي ، تنگ كردن واژن با جراحی ، عمل تنگ کردن واژن ، تنگی واژن ، عکس عمل تنگ کردن واژن تنگ کردن واژن با لیزر / هزینه عمل تنگ کردن واژن با لیزر / عمل تنگی واژن – لیزر سفید کردن واژن – هزينه سفيد كردن واژن با ليزر – هزینه لیزر سفید کننده واژن – لیزر بلیچینگ واژن – هزینه لیزر برای رفع تیرگی واژن – هزینه لیزر واژن – هزینه لیزر روشن کننده واژن – هزینه رفع تیرگی واژن با لیزر – فیلم لیزر واژن – عمل زیبایی واژن – عوارض عمل زیبایی واژن – هزینه عمل زیبایی واژن – مراقبتهای بعد از عمل زیبایی واژن – عمل زیبایی واژن چیست ؟ انواع جراحی زیبایی واژن – عمل ترمیم واژن – هزینه عمل تنگی واژن

معرفی بهترین جراح زیبایی زنان

بهترین لیزر زیبایی واژن – رفع تیرگی واژن – سفید کردن واژن

 

تنگ کردن واژن با لیزر چیست ؟

استفاده از لیزر جز روشهای غیر جراحی ، برای تنگ کردن (واژن) و رفع تیرگی واژن و سفید کردن واژن و جوانسازی واژن بصورت غیر تهاجمی ست لذا برای افرادی که ترجیح میدهند از روش های بدون درد و خونریزی برای جذابیت و جوانی ناحیه تناسلی شان استفاده کنند انتخابی مناسب است .

درمان با لیزر جوانسازی واژن ، صرفا برای تنگ کردن واژن استفاده نمیشود و رفع گشادی واژن تنها یکی از مزایای بهرمندی از لیزر جوانسازی واژن  میباشد .

لیزر جوانسازی واژن   این نوع لیزر باعث دوباره جوان شدن ناحیه تناسلی شما از جنبه های مختلف میگیرد مانند :

گشادی واژن را برطرف میکند

خشکی و سوزش واژن را برطرف میکند

شل شدن و آتروفی واژن

افتادگی رحم و بی اختیاری ادرار

علائم یائسگی را کاهش میدهد

لیزر برای روشن سازی واژن و سفید کردن واژن هم استفاده میشود .

تفاوت اصلی لیزر با جراحی این است که در لیزر هیچ نوع برش و خونریزی ایجاد نمیکند و در نتیجه به اعصاب اسیبی نمیزند .

درمان ان بسیار سریع است و در این مدت شخص دردی احساس نمیکند و فقط ممکن است سوزش و حرارت مختصری را احساس کند

این روش نسبت به روشهای جراحی تنگ کردن واژن ، ممکن است محدودیت برای زایمان طبیعی در اینده ایجاد کند درحالیکه لیزر چنین مشکلی ندارد .

در روش لیزر ورودی واژن دست نخورده باقی می ماند و تنگ کردن واژن در عمق واژن انجام میشود .

از نظر میزان هزینه مورد نیاز ، هزینه تنگ کردن واژن با لیزر به مراتب از روشهای جراحی مانند واژینوپلاستی کمتر است .

تنگ کردن واژن یکی از روشهای جدید است که به لذت جنسی کمک میکند و خیلی از دختران و زنانی که به میل زیبایی جنسی خود اهمیت میدهند کاندید این عمل تنگی واژن هستند . دنبال یه جراح زنان خوب برای تنگ کردن واژن هستم . پزشکی که تنگی واژن را به خوبی انجام بدهد . 

لذت جنسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که جدایی از بحث روحی و روانی شخص باید از لحاظ جسمانی هم زنان در امادگی به سر ببرد .

تصور کنید شکل ظاهری واژن نامناسب و  بدفرم است . این بدشکلی  واژن قطعا در روحیه زن و مرد تاثیر بدی میگذارد . حال تصور کنید شکل ظاهری واژن مناسب و زیبا است و دارای شلی واژن نیست ، در این حال قطعا به میل جنسی زن کمک میکند . به همین منظور جراح زنان اقدام به عمل تنگ کردن واژن میکنند به همراه عمل تنگی زیبایی واژن   . عمل تنگ کردن واژن امروزه به چند روش انجام میشود که در ادامه به شرح آنها می پردازیم:

– تنگ کردن واژن با عمل جراحی

-تنگ کردن  واژن با لیفت کردن

-تنگ کردن واژن با نخ مخصوص

سوالاتی که کاندید عمل تنگ کردن واژن باید از متخصص زنان بپرسد :

·تنگ کردن واژن به صورت سرپایی هست؟ ایا بعد میتوانم به خانه بروم

·هزینه عمل تنگ کردن واژن چقدر است ؟

·عکس بعد از انجام عمل تنگ کردن واژن را می توانم ببینم ؟

·لذت جنسی بعد از تنگ کردن واژن بیشتر میشود ؟؟

·ایا بعد از تنگ کردن واژن می توانم حامله بشوم

·هیجان جنسی من ، بعد از عمل تنگ کردن واژن بیشتر میشود ؟؟

·آیا با انجام عمل تنگی واژن میزان تنگی اش به حالت قبل از ازدواج میرسد ؟

 

روشهای مختلف تنگ کردن واژن

– تنگ کردن واژن با لیزر

در تنگ کردن با جراحی ، به صورت سرپایی است و افراد در مدت یک ساعت این کار رو انجام میدهند و شخص بعد از انجام عمل میتواند کارهای شخصی خودش را نیز انجام بدهد

در تنگ کردن با لیزر نیز به صورت سرپایی است و مدت زمان لیزر نهایت ۲۰ دقیقه طول بکشد . ممکن است جلسات لیزر برای کسب نتیجه بهتر تکرار شود .

وقتی برای عمل تنگ کردن واژن آماده شدید تا گزینه هایتان برای جراحی پلاستیک را بشناسید ، باید اطلاعات لازم را درباره این خدمات و روشهایش به دست بیاورید و این فرایند آماده شدن شما برای مشاوره یا نخستین جلسه با جراح پلاستیک شماست .

از کجا شروع کنیم ؟

باید دقیق و مشخص بدانید که چرا می خواهید واژن خود را تنگ  کنید . نباید انتظار داشته باشید جراحی پلاستیک زندگی شما را زیر و رو کند . درست است که در موارد بازسازی برای ترمیم و احیای جنبه های که بر اثر تروما ، بیماری و یا نقص مادرزادی آسیب دیده اند ممکن است تغییری چشمگیر در ظاهر و عملکرد آنها به وجود آید .

.

رفع تیرگی ناحیه تناسلی و سفید کردن واژن با لیزر

یکی از جدیدترین و بهترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی ناحیه واژن میباشد . نام دیگر این روش ، لیزر بلیچینگ واژن است . این روش یه عمل سرپایی و بدون درد است . و هر جلسه لیزر واژینال برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی حدود ۲۰ دقیقه است . تعداد جلسات مورد نیاز برای بهترین نتیجه بستگی به میزان تیرگی ناحیه تناسلی و نظر پزشک متخصص شما دارد .

رفع تیرگی واژن با لیزر ، درمانی با حداقل عوارض است که میتواند شامل سفید کردن پوست بخش بیرونی ناحیه تناسلی ، رفع تیرگی لب های کوچک واژن ، رفع تیرگی ناحیه اطراف مقعد و پرینه شود .

سفید کردن واژن با لیزر چند درصد روشن میشود ؟

با استفاده از لیزر واژینال تا ۷۰ الی ۸۰ درصد میتوان واژن را نسبت به آن چیزی که هست روشن تر کرد .

آیا سفید کردن واژن با لیزر درد دارد ؟

لیزر واژینال روشی غیر تهاجمی و بدون درد است . با این حال توصیه میشود بیمار یک  ساعت قبل از لیزر درمانی از پماد بی حسی استفاده کند .

تعداد جلسات لیزر زیبایی واژن برای روشن کردن واژن

تعداد جلسات بین یک تا سه جلسه است و این تفاوت بستگی به میزان تیرگی پوست واژن دارد . نتیجه سفید کردن واژن بعد از گذشت دو هفته از لیزر درمانی کاملا مشهود است با این حال حصول بهترین نتیجه درمان انجام سه جلسه با فواصل ۳۰ تا ۴۵ روز است .

لیزر زنان چیست؟

لیزر زنان یک روش نوین برای درمان علائم آتروفی وولوواژینال است که ممکن است شما نیز به آن مبتلا باشید. در این روش از لیزر CO2 فراکشنال )به وسیله پروب واژینال( برای احیای سلولهای بافت واژن (مخاط) استفاده می‌شود، به این ترتیب سلولهای واژن به تولید بیشتر کلاژن، الاستین، عروق و رطوبت تحریک می‌شوند. همچنین لیزر توسط یک پروب ولو به ناحیه وولو تابیده می‌شود.

مزایا جوانسازی واژن با لیزر چیست ؟

جوان سازی واژن با لیزر دارای فوائد خاصی است که عبارتند از :

و به این دلیل حتما به متخصص زنان  و جراح زیبایی زنان مراجعه کنید 

در مدت زمان کوتاه عمل صورت می گیرد (زمانی تقریبا مابین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه)

روش غیر تهاجمی و بدون درد – ایمن ، کم خطر ، بدون هیچ گونه عارضه جانبی

در هر گروه سنی برای زنان مناسب می باشد -روشن کردن دستگاه تناسلی خارجی و لابیا – برطرف کردن سوزش واژن – برطرف کردن قرمزی واژن -ماندگاری  نتیجه عمل به مدت طولانی  – برطرف نمودن التهاب واژن

قابل استفاده برای همه اشخاص حتی اشخاص مبتلا به سرطان پستان

بهبودی کامل بیماران رفع چروک خوردگی واژن – تنگ کردن واژن – بهبود وضع ظاهری واژن

کاربردهای درمانی لیزر تنگ کردن واژن  :

درمان تکرر و بی اختیاری ادرار

درمان عفونت های مکرر واژن

درمان سوزش و خشکی و خارش واژن

درمان مقاربت دردناک

درمان خروج هوا از واژن

درمان شلی واژن در اثر زایمان طبیعی

درمان آتروفی واژن

درمان زگیل های تناسلی

مشاهده فیلم جراحی زیبایی واژن با لیزر و اینکه شرایط مناسب برای زنانی که میخواهند جراحی واژن انجام بدهند به چه صورت است ؟

چند روش ساده برای تنگ کردن واژن و جراحی زیبایی واژن با لیزر را میتوان نام برد .؟ نحوه انجام جراحی زیبایی واژن چگونه است ؟ چه جراح (ی) مناسب انجام عمل زیبایی واژن هست ؟ عوارض احتمالی جراح (ی) زیبایی واژن با لیزر چیست ؟ خوش فرم کردن واژن را میتوان یکی از راههای انجام این عمل دانست ؟ کیفیت رابطه جنسی یکی از مهمترین فاکتور برای انجام عمل زیبایی واژن است . شل شدن واژن یکی از دیگر عواملی است که افراد خواهان انجام جراحی زیبایی واژن هستند

.
بهترین روش درمانی، جراحی لابیاپلاستی است که در این نوع جراحی تمامی قسمت های بلند و تیره و ناقرینگی لابیا ، کاملاً اصلاح می شود و قسمتی که با تمایلات و با احساسات ارتباط دارد به هیچ عنوان دست زده نمی شود و پوست های شل شده که امکان دارد بلند شده باشد و افزایش سایز پیدا کرده باشد اصلاح می شود و لیفت داده می شود تمامی قسمت های بلند و چروک برداشته می شود و در بعضی مواقع نیاز به کوتاهی دارد و معمولاً نیم سانت الی یک سانت از قسمت بالا نگه داشته می شود و در این حالت به یک شکل شکیل و مطلوب تبدیل می شود

.

 جراحی زیبایی واژن با لیزر

 جوان سازی واژینال با استفاده از لیزر :
در طول دوره یائسگی دستگاه تناسلی زنان مانند دیگر ارگانهای بدن دچار تغییراتی می شود که تغییرات سبب اختلالاتی در زندگی اشخاص می شود .

  با کم تولید شدن استروژن دستگاه تناسلی تحت تاثیر قرار می گیرد . در سن ۴۰ سالگی و بالاتر از آن ۵۰ درصد بانوان علائمی مانند آتروفی تناسلی را که به شکل چشم گیری کیفیت زندگی زوجین و رضایت جنسی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد را تجربه می کنند .

  با بالارفتن سن دیواره واژن ، کلاژن خود را به شکل ناگهانی از دست داده و نازک می شود ، با بالا رفتن سن آتروفی تناسلی ازخاصیت کشسانی طبیعی و جریان خون دیواره واژن کاسته می شود ، در نتیجه کاهش ضخامت و کشسانی واژن رخ می دهد ،این تغییرات سبب شده که افتادگی و شلی واژن تشدید شده و در موارد بسیاری باعث بروز مشکلاتی در روابط جنسی و بهداشت فردی می شود .

 ️

مزایا جوانسازی واژن با لیزر :

جوان سازی واژن با لیزر دارای فوائد خاصی است که عبارتند از :

۱️⃣ در مدت زمان کوتاه عمل صورت می گیرد (زمانی تقریبا مابین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه)
۲️⃣غیرتهاجمی و بدون درد روش
۳️⃣ایمن ، کم خطر ، بدون هیچ گونه عارضه جانبی
۴️⃣ در هر گروه سنی برای زنان مناسب می باشد
۵️⃣ روشن کردن دستگاه تناسلی خارجی و لابیا
۶️⃣ برطرف کردن سوزش واژن
۷️⃣برطرف کردن قرمزی واژن
۸️⃣ ماندگاری نتیجه عمل به مدت طولانی
۹️⃣ برطرف نمودن التهاب واژن
���� قابل استفاده برای همه اشخاص حتی اشخاص مبتلا به سرطان پستان
۱️⃣۱️⃣ بهبودی کامل بیماران
۲️⃣۱️⃣ رفع چروک خوردگی واژن
۳️⃣۱️⃣تنگ کردن واژن
۴️⃣۱️⃣بهبود وضع ظاهری واژن

⏺ جوانسازی واژن تاثیر به سزایی در زیبایی دستگاه تناسلی دارد ، هم چنین سبب افزایش بهبودی زندگی شخصی و اعتماد به نفس شخص می شود

.
مراقبت های قبل از استفاده از دستگاه واژینال

:
۱️⃣ معاینه توسط متخصص زنان
۲️⃣در صورت وجود عفونت در ناحیه دهانه رحم و عفونت واژن قرار گرفتن تحت درمان
۳️⃣انجام آزمایش پاپ اسمیر
۴️⃣ در صورت نبود مشکل انجام لیزر تراپی
۵️⃣در نهایت انجام لیزردرمانی

���� از مزیت اصلی جوان سازی واژینال با لیزر عدم نیاز به بی حسی ، مسکن و عدم خونریزی در حین عمل می باشد .

 . .

بازسازی واژن با عمل لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر روشی است که با استفاده از لیزر لایه های بیرونی واژن رو تخریب میکند . به مرور زمان نیز ممکن است کلاژن پوست باقیمانده مجاور نیز تغییر میکند .لیزر های تخریبی پرتوهای مستقیم نوری هستند که روی سطح پوست حرکت داده میشوند تا برخی از سلولها را نابود کنند . این کمک میکند تا سلولهای تازه تولید شوند و پوستی شاداب تر و یکنواخت تر به وجود اید .
استفاده از عمل لابیاپلاستی با لیزر در عمق کنترل شده میتواند بسیاری از عارضه های سطحی پوست را بهبود بخشد :
–    خطوط ریز سطح لابیا را از بین میبرد .
–    چروکهای عمیق تر سطح لابیا را صاف تر میکند
–    ظاهر لابیا نایکدست را بهتر میکند
–    وضع پوستهای غیر یکنواخت و دارای جای زخم را از بین میبرد
آیا هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر تحت پوشش بیمه هست ؟
بیمه در مواردی ممکن است هزینه بازسازی لابیا با لیزر را تقبل کند . برای درمان ضایعات پوستی اطراف لابیا پوستی پیش بدخیم به کار میرود .

کاندیدهای مناسب برای بازسازی لابیا با لیزر افراد سالم با هدفهای واقع بینانه و وقت لازم برای بهبودی و التیام کامل پس از بازسازی با لیزر هستند . علاوه بر این افراد بیمارهای دیگر باید ابتدا باید اقدام به بازسازی پوست با لیزر این عارضه ها را درمان کنند .

تنگ کردن واژن یکی از روشهای جدید است که به لذت جنسی کمک میکند و خیلی از دختران و زنانی که به میل زیبایی جنسی خود اهمیت میدهند کاندید این عمل تنگی واژن هستند . دنبال یه جراح زنان خوب برای تنگ کردن واژن هستم . پزشکی که تنگی واژن را به خوبی انجام بدهد .  لذت جنسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که جدایی از بحث روحی و روانی شخص باید از لحاظ جسمانی هم زنان در امادگی به سر ببرد . تصور کنید شکل ظاهری واژن نامناسب و  بدفرم است . این بدشکلی  واژن قطعا در روحیه زن و مرد تاثیر بدی میگذارد . حال تصور کنید شکل ظاهری واژن مناسب و زیبا است و دارای شلی واژن نیست ، در این حال قطعا به میل جنسی زن کمک میکند . به همین منظور جراح زنان اقدام به عمل تنگ کردن واژن میکنند به همراه عمل تنگی زیبایی واژن   .

تنگ کردن واژن : عمل تنگ کردن واژن نوعی از جراحی زیبایی زنان میباشد که علاوه بر زیبایی ناحیه تناسلی فرد باعث بهبود روابط زناشویی میشود .

در رابطه جنسی لذت بردن و به ارگاسم رسیدن از مسائل مهمی است که مورد توجه طرفین میباشد . با این جراحی این موارد بهبود می یابد.

پرینورافی یا تنگ کردن واژن عملی است که برای ترمیم پرینه بر روی بانوانی انجام میشود که دهانه واژنشان گشاد و شل شده است و این گشادی واژن به ضعف ساختارهای نگهدارنده لگن یا افتادگی رحم منجر شده است.

پرینورافی حس را در زمان جسی کاهش نمیدهد ، البته به شرطی که توسط جراح زنان مجرب انجام شود . عمل تنگ کردن واژن باعث میشود هر دو طرف رابطه لذت بیشتری از رابطه زناشویی ببرند.

عمل تنگ کردن واژن امروزه به چند روش انجام میشود که در ادامه به شرح آنها می پردازیم:

در مورد تنگی واژن باید گفت که واژن در افزایش سن دچار شلی و یا زشتی میشود .زایمان طبیعی نیز باعث افتادگی لب هیا واژن شده و نیاز به تنگ کردن واژن میباشند . عمل پرینورافی هم در جهت تنگ کردن واژن صورت میگیرد.

اکیدا توصیه میشود که کسانی که عمل تنگ کردن واژن انجام میدهند باید تا مدتی رابطه جنسی نداشته باشند.

در عمل تنگ کردن واژن سطح داخلی اندام تناسلی واژن به هم نزدیک شده و همچنین شکل ظاهری واژن زیبا تر میشود .کسانی که این عمل را انجام داده اند میتواند زایمان طبیعی هم داشته باشند . اما ممکن هست به تنگی واژن شان ضربه وارد شود. یکی از مهم ترین موارد تنگی واژن و ترمیم واژن  این است که افراد ترس از درد بعد از عمل دارند . باید بدانند که درد این عمل بسیار ناچیز است و با خوردن مسکن برطرف میشود .

باید دقیق و مشخص بدانید که چرا می خواهید واژن خود را تنگ  کنید . نباید انتظار داشته باشید جراحی پلاستیک زندگی شما را زیر و رو کند . درست است که در موارد بازسازی برای ترمیم واژن و احیای جنبه های که بر اثر تروما ، بیماری و یا نقص مادرزادی آسیب دیده اند ممکن است تغییری چشمگیر در ظاهر و عملکرد آنها به وجود آید .

باید بتوانید بپذیرید که با جراحی پلاستیک چه کارهایی را میتوان کرد و چه کارهایی را نمیتوان . از سوی دیگر هرگز برای خوشایند کسی تن به جراحی زیبایی واژن ندهید . مثلا برای راضی کردن همسر خود تن به عمل زیبایی واژن بدهید . اگر میخواهید عمل واژن انجام بدهید فقط برای خودتان باشد . جراحی واژن عمل ساده ای نیست . حتی اگر مطمن اید که میخواهید جراحی پلاستیک کنید باید ابتکار عمل را خودتان به دست بگیرید . بروید و کسی را که به درد این کار میخورد و موقعیتی را که برای شما مناسب است پیدا کنید .

آیا تنگی واژن  ( عمل تنگ کردن واژن ) باعث  ارگاسم در زنان میشود ؟

رسیدن به اوج لذت جنسی. به بیان دیگر ارگاسم یعنی بدن از لحاظ احساسی و بدنی به اوج فعالیت می رسد. وقتی زن با شوهر تحریک جنسی می شوند. به تدریج تمام بدن چه از نظر فیزیولوژی و چه از نظر احساسی به حالتی می رسد که هر لحظه در حال افزایش است.

ارگاسم در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است. به اوج نرسیدن در حین عمل جنسی میتواند سرمنشا مشکلات فراوانی باشد. و عوامل فیزیکی ناحیه تناسلی نیز می تواند در این موضوع نقش داشته باشد . لذا متخصص زنان در پی حل این مشکل به بررسی علت پرداخته و با روشهای نوین و جدید مثل عمل تنگی و زیبایی واژن اقدام به بهبود حل این مشکلات کرده اند  .ثابت شده که ریشه بسیاری از مشکلات زناشویی در این مسئله میباشد.

متخصص ین زنان معتقد که ارگاسم در زنان تبدیل به یک مساله پیچیده در زناشویی شده است. برخی معتقدند ارگاسم در زنان به دو صورت ارگاسم کلوتیرال و ارگاسم واژینال است

لذت جنسی کدام ارگاسم در زنان بیشتر است ؟ آیا تنگ کردن واژن در میزان لذت جنسی تاثیر دارد ؟

راه های رسیدن به ارگاسم در زنان و نقش مهم تنگی واژن در آن

در ارتباط زناشویی ،زن و مرد هر دو برای رسیدن به ارگاسم باید همکاری کنند. نیازهای یکدیگر را برطرف نمایند. در خیلی مواقع بیشتر به نقش زنان پرداخته شده در حالی که مردان با رفتار درست خود در رابطه ی زناشویی می توانند باعث شوند همسرشان احساس لذت بیشتری کرده و شریک جنسی مناسب تری گردد.

ملاعبه کردن یکی از راههای به ارگاسم رسیدن زنان است؛ ملاعبه یعنی بازی کردن در روابط جنسی به معنای بازی با اعضای جنسی زن می باشد.

تحریک جنسی زن قبل از دخول، امر لازمی است. همه زنان، نقطه تحریک جنسی ویژه ای دارد. یکی از نوازش ملایم سینه ها خوشش می آید، دیگری از آغوش و تنگ در بغل گرفتن . لمس اعضای تناسلی (فرج ومهبل) نیز در برخی دیگر محرک عمل است .هر مردی باید نقاط شهوی ویژه زن خود را یافته، قبل از دخول به نوازش آنها بپردازد. برخی اعمال و تماس زود گذر دهانی تناسلی مثل بوسه اندام های آمیزشی یکدیگر نیز طبیعی به حساب می آید. برخی زنها از عوامل روانی بیشتر از ملامسه و تحریکات فیزیکی لذت می برند. بیان جملات عشقی و تعریف از زیبایی واظهار علاقه بیش از حد سبب آمادگی جنسی برخی از ایشان می شود.

تصورات غلط در مورد انزال زنان

۱) انزال در خانم ها وجود ندارد.

۲) تنها درصد کمی از خانم ها قادر به تجربه انزال می باشند.

۳)تمرین های واژینال نمی تواند به خانم ها کمک کند تا بتوانند به انزال برسند.

۴) فقط خانم هایی که دارای آلت تناسلی برجسته هستند، می توانند انزال داشته باشند

۵)انزال در خانم ها تنها از طریق ارگاسم واژینال صورت می پذیرد.

۶) پزشک زنان و زایمان در این مورد آگاهی دارد  و میتواند میزان شلی واژن و یا نیاز به عمل تنگ کردن واژن را تشخیص بدهد و می توانند خانم ها را با روش آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش های صحیح انجام ان آشنا کنند.

۷) خانم ها تنها ۱ یا ۲ قطره از ماده درون بدن خود را بیرون می دهند و اگر بیش از این حد باشد (به ویژه تا حدی که برخی خانم ها ادعا می کنند تا ۱-۲ فنجان نیز می شود) ممکن است با ادرارشان مخلوط گردیده باشد.

۸) انزال خانم ها نوعی بی اختیاری در تخلیه ادرار است.

۹) تنها خانم هایی که زایمان کرده اند قادر به تجربه انزال می باشند.

۱۰) تنها یک راه برای رسیدن به انزال در خانم ها وجود دارد.

تعداد جلسات تنگ کردن واژن

تعداد جلسات تنگ کردن واژن جلسه مشاوره بعد از بررسی و معاینات لازم تعداد جلسات درمان را تعیین می کند .بهترین و سریعترین راه برای تنگ کردن واژن خیلی از زنان مخصوصا در سنین بالا از گشادی واژن رنج روحی میبرند. آقایان از تنگ بودن واژن همسر خود لذت جنسی بیشتری میبرند.

هزینه برای خیلی از مردم مسله مهمی است . با این حال نباید اجازه بدهید که بحث  هزینه عمل تنگ کردن واژن و انتخاب جراح تاثیر بگذارد. خیلی از جراح زنان مشاوره رایگان برای عمل لابیاپلاستی دارند . زمان و هزینه ای برای مشاوره با یک جراح زنان صرف کنید در مقایسه با سرمایه گذاری برای درمان مورد نظرتان اصلا حساب نمی آید .

مشاوره برای اینکه متخصص مناسب را برای عمل تنگ کردن واژن مورد نظرتان بیابید و انتخاب کنید بسیار حیاتی است . مشاوره زمانی است که میتوانید شخصا با جراح زنان وقت بگذارید . و مدارک و آموزش و مهارت را در مورد عمل تنگی واژن که میخواهید انجام دهید بررسی کنید . پرسشهای مناسب را رودررو از جراح بپرسید . عکس افرادی را که قبلا همین عمل لابیاپلاستی را انجام داده اند ببینید . و ببینید ایا میتوانید به این جراح برای انجام عمل تنگی واژن با لیزر اعتماد کنید یا نه .

شل شدن واژن ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شود. به یاد داشته باشید که کم‌تر کردن رابطه جنسی راه‌حل این مشکل نیست. شل شدن واژن به علت پارگی‌های طبیعی و کش آمدن دیواره‌های واژن است. به عنوان مثال، پس از زایمان، بافت‌های عضلانی پاره می‌شوند، و در صورتی که از مهبل (واژن) مراقبت نکنید، حالت کشسانی خود را از دست می‌دهد.

بعضی از بیمارن سوال میکنند که میزان ماندگاری تنگ کردن واژن چقدر است ؟

باید گفت که بستگی به شرایط و نوع تکنیک استفاده شده دارد . با توجه به روش های گفته شده که تنگ کردن واژن ( به روش لیزر ۰ به روش نخ واژن – به روش عمل پرینورافی – به روش لیزر مخصوص واژینال – به روش تایتنیگ ) هر یک از این روشها در تنگی واژن میتواند اثر خیلی خوبی داشته باشد . که حداقل آن بالای ۱۰ سال میباشد .

نکات کلیدی در مورد ارگاسم و رابطه آن  تنگ کردن واژن

عمل تنگ کردن واژن  امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. یکی از نوع جراحی زیبایی زنان را میتوان عمل تنگی واژن یا پرینورافی دانست  ، عمل زیبایی پرینورافی جهت  تنگ کردن واژن و قشنگ کردن واژن   کاربرد دارد که میتوان با استفاده از این جراحی تنگ کردن واژن را انجام داد .خیلی از زنها واژن تنگ و قشنگ رو ترجیح میدهند به واژن گشاد و بدشکل و همچنین همسران خانمها در رابطه زناشویی  نیز واژن زیبا و تنگ رو بیشتر میپسندند.

خانمها حتما باید توسط متخصص زنان معاینه شوند .

عمل تنگ کردن واژن در مورد زن هایی که در روابط زناشویی خود مشکلاتی دارند ، انجام می شود و چون تنگی واژن تاثیر خوبی در میل جنسی زنها دارند این عمل با محبوبیت خاصی دنبال میشود .

در رابطه جنسی لذت بردن و به ارگاسم کامل رسیدن از مسائل مهمی است که مورد توجه طرفین می باشد

افزایش سرعت ارگاسم در خانم ها با تنگ کردن واژن؟

اگر بخواهیم ارگاسم را در یک عبارت خلاصه کنیم باید گفت: رسیدن به اوج لذت جنسی. به بیان دیگر ارگاسم یعنی بدن از لحاظ احساسی و بدنی به اوج فعالیت می رسد. وقتی زن با شوهر تحریک جنسی می شوند. به تدریج تمام بدن چه از نظر فیزیولوژی و چه از نظر احساسی به حالتی می رسد که هر لحظه در حال افزایش است.

هر ساله تعداد زیادی از زنان سراسر دنیا به عمل تنگ کردن واژن رو می آورند و از این بابت به یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی زنان تبدیل شده است .

با انجام عمل تنگ کردن واژن اعتماد به نفس، احساس زنانگی و زیبایی توام با تناسب را دوباره بدست آورید.

خانم ها باید بداند که بهبود شکل و تناسب اندام شما به وسیله روش های مختلف جراحی پلاستیک، باعث افزایش اعتماد به نفس شما شده و نیز باعث تغییر در نگرش دیگران نسبت به شما می شود.

همه ساله تعداد زیادی از زنان در سرتاسر دنیا، عمل جراحی  تنگ کردن واژن را انجام می دهند و در واقع تنگ کردن واژن  شایعترین عمل جراحی زیبایی بر روی واژن  می باشد.

بر طبق مطالعات انجام شده میزان رضایت بیماران بعد از انجام این عمل بسیار بالا می باشد و انجام جراحی عمل تنگی واژن علاوه بر افزایش اعتماد به نفس فرد، باعث بهبود روابط زناشویی وی نیز شده است.

عمل تنگ کردن واژن یک جراحی ساده ای نیست بلکه باید فرایند آن طی بشود :

– مشاوره قبل از انجام عمل تنگی واژن

– ارزیابی قبل از عمل

– تکنیک عمل تنگ کردن واژن ( اینکه چه تکنیکی برای فرد مناسب است )

– آموزش صحیح به فرد برای مراحل بعد از انجام عمل تنگی واژن

شخص باید با پزشک تعامل و ارتباط داشته باشد و اینکه چه اهدافی را دنبال میکند و چه نتیجه ای مد نظرش هست . و از عمل تنگ کردن واژن چه انتظاری دارد .

در جلسه مشاوره تصاویر و شکل فیزیکی شخص مورد بررسی قرار میگیرد و به بررسی های اولیه میپردازیم . در همین جلسه نیز به شکل مطلوب و دلخواه شخص نیز اشاره خواهد شد .

مراقبت های بعد از  عمل تنگ کردن واژن چه صورت است؟

معمولا این عمل تحت بیحسی عمومی انجام می شود  و طول مدت بستری بیمار یک روز است.

هنگام ترخیص برای بیمار ، مسکن و آنتی بیوتیک خوراکی تجویز می شود.

همچنین به بیمار توصیه می شود در هفته اول بعد از عمل رانندگی نکند و محدودیت حرکتی دستها را رعایت کند ( بالا بردن دستها برای مسواک یا شانه زدن بلا مانع است ) توصیه می شود در چند هفته  اول بعد از عمل از خوابیدن روی شکم خودداری شود

اولین معاینه کنترل ۳ تا ۵ روز  بعد از عمل انجام میشود 

معمولا در چند روز بعد از عمل بیمار قادر به رفتن سر کار است ولی انجام فعالیت و ورزش شدید به مدت ۲ تا ۳ هفته ممنوع است

بیشترین ورم ناشی از عمل طی ۳ تا ۵ هفته فروکش می کند.

حساسیت بافت ها به ویژه در لمس ممکن است تا چند هفته طول بکشد.

معاینات کنترل بعدی ۴ تا ۶ هفته، ۳ ماه  و یک سال بعد از عمل انجام می شود و بعد از آن لازم است بیماران هر چند سال یکبار کنترل شوند

لیزر رفع تیرگی واژن با مونالیزا

تلاش برای حفظ برتری ظاهری و خود بهتر بودن از دلایلی است که افراد میخواهند جراحی زیبایی کنند .هزینه و قیمت مشخصی برای جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی وجود ندارد قیمت های جراحی زیبایی بستگی به کلینیک و دستمزد خود جراح دارد .

هزینه جراحی واژن

بین ۲ تا ۳ میلیون

هزینه عمل جراحی واژن

بین ۲ و نیم تا ۲ و نیم میلیون

هزینه جراحی زیبایی واژن

بین ۲  تا  ۳  و نیم میلیون

هزینه تزریق چربی به واژن

بین ۳ و نیم تا ۳ و نیم میلیون

هزینه تزریق ژل به واژن

بین ۳ و نیم تا ۳ و نیم میلیون

هزینه لیفت واژن

بین ۱ و نیم تا ۲ و نیم میلیون

برجسته و کلفت کردن لبه های واژن و از بین بردن چروک های سطحی ناحیه واژن بسته به جراح و نوع دستمزد آن متفاوت است .

فاکتور هزینه عمل زیبایی واژن بسیار مهم است و شاید اولین دغدغه افراد همین موضوع باشد . گاهی هزینه لابیاپلاستی بالاتر از حد استاندارد است و گاهی کمتر از حد خودش .ولی آیا قیمت بالا تضمین کیفیت است یا خیر ؟؟ ( هزینه بیمارستان ، مسئول بیهوشی ، هزینه اتاق عمل ، هزینه داروهای جراحی زیبایی واژن ، پرستار ، و وسایل مصرفی )

یکی از کاندید های جراحی زیبایی واژن درباره نحوه جراحی و قیمت اینگونه نظرش را بیان کرد ؟؟

“یکی از جراح زنان برای جراحی زیبایی واژن دو میلیون از من پول گرفته و از نتیجه عمل اش هم راضی بود” . این ارزانی ممکن است عوامل مختلفی داشته باشد . از آنجایی که عمل زیبایی واژن بسیار حساس است در صورت عدم موفقیت عوارض بسیار بدی بر بدن خود دارد . بنابر این نمیتوان دقیقا مشخص کرد این قیمت واقعی هست و دست هر جراح با جراح دیگر فرق دارد . خیلی از کلینیک های زنان آفر های موقت و ویژه میگذارند به منظور جذب بیمار . و برخی از جراح زنان دیگر هم سرشون انقدر شلوغ هست که فرصت انجام این کارها رو ندارند .

عوامل مختلفی در هزینه جراحی زیبایی واژن تاثیر دارد : ( میزان گشادی واژن نوع پوست واژن ، میزان تیرگی واژن و هزینه ها ) ممکن است بالا و پایین برود و نوع عمل مورد نیاز نیز متفاوت باشد و این موضوع منصفانه است . چرا که عمل ها به دست و پنجه خود جراح بستگی دارد .

اگر قصد انجام جراحی زیبایی واژن دارید اصلاح شکل و فرم واژن و عملکرد آن و رفع نواقص ظاهری باید مد نظر باشد . معمولا هزینه عمل جراحی زیبایی واژن شامل بیمه نمی باشد اما درمان بی اختیاری استرسی ادراری میتوان شامل بیمه باشد .

قبل و بعد از جراحی زیبایی واژن چه هزینه ای باید کرد :

  • ویزیت اولیه
  • آزمایش پاپ اسمیر
  • هزینه ماه اول بعد از جراحی زیبایی
  • هزینه ویزیت ماه دوم جراحی زیبایی
  • هزینه ویزیت ماه سوم جراحی زیبایی

آمار بالای جراحی زیبایی واژن باعث محبوبیت این جراحی زیبایی در بین مخاطبان خود باشد . انجام جراحی زیبایی متعدد باعث شده است که جراح زنان تبحر خاصی در فرم دهی واژن نسبت به درخواست متقاضی داشته باشند . همچنین پایین بودن هزینه جراحی زیبایی واژن در مقایسه با خارج از کشور برای جراحی زیبایی مراجعه می کنند رو به افزایش است .

بارها اتفاق افتاده بود احساس میکردم واژن ام شکل خوبی ندارد . اما با این شک که این کار درست است یا نه ، اما به نظرم بهتر است واژن ام را دست جراح بسپارم .

از نتیجه عمل زیبایی واژن ام راضی هستم . افرادی که میخواهند عمل واژن انجام دهند در تلاش اند و با پرسش های مختلفی روبرو میشوند که چگونه میتوانند این نوع جراحی را انجام داد . به جز در نظر گرفتن هزینه جراحی واژن عوامل مختلفی در عمل واژن موفق تاثیر گذار است .

سعی کنید برای جراحی واژن خود به تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید عمل واژن موفقی داشته باشید یکی از راهکارها یافتن بهترین جراح زنان مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد جراحی است .

کلینیک تخصصی زنان سالم ترین و بهترین نتیجه را در عمل واژن برای بیماران فراهم کنند تا بیماران مشکلاتی پس از عمل واژن نداشته باشند

اگر بعد از عمل واژن ، نیازی به جراحی مجدد واژن داشتید باید حداقل یکسال بعد اقدام کنید زیرا طی مدت این یکسان واژن شما تغییر میکند

زمانیکه میخواهید هزینه جراحی واژن باید بدانند دو هزینه پایه اول را باید در نظر بگیرید ::

آیا لیزر سفید کردن واژن واقعا موثر است ؟

این سوال خیلی از خانمها است . چرا که بیشتر این افراد از این مشکل رنج میبرند.

پرینورافی در کنار روشهای واژینوپلاستی ، تنگ کردن واژن با نخ و تنگ کردن واژن با لیزر جزو روش های موثر و سریع تنگی واژن است . مطالب زیادی درباره گشادی واژن و راههای تنگ کردن واژن است . روشهای حرفه ای مثل پرینورافی ، واژینوپلاستی ، تنگ کردن واژن با نخ ، تنگ کردن واژن با لیزر میباشد .
وقتی صحبت از جراحی تنگ کردن واژن میشود با دو جراحی پرینوپلاستی یا همان پرینورافی و واژینوپلاستی برخورد میکنیم و بسیاری از افراد تفاوت دو عمل پرینورافی و واژینوپلاستی را به خوبی متوجه نمیشوند .
شل شدگی و افتادگی واژن ( روش جراحی : واژینوپلاستی ، روش غیر جراحی : تنگ کردن واژن با نخ و تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ
رفع گشادی دهانه ورودی واژن : عمل پرینوپلاستی
قبل از تنگ کردن واژن با پرینورافی چه اقداماتی ضروری است ؟
برای عمل پرینوافی لازم است آزمایش های پاپ اسمیر و انعقاد خون را انجام دهید . از تاریخ انجام ازمایش پاپ اسمیر نباید بیشتر از یکسال گذشته باشد .
چه مراقبت هایی بعد از تنگ کردن واژن با پرینورافی ضروری است ؟
•    برنامه ریزی کنید تا برای ۵ الی ۷ روز بتوانید استراحت کنید
•    برای جلوگیری از کشیدی زخم ها و پاره شدن بخیه ها توجه کنید که فعالیت سنگین بدنی نکنید
•    یبوست دشمن مشترک تما جراحی زیبایی واژن است
•    محل جراحی زیبایی واژن را تمیز نگه دارید .
پرینورافی معمولا همراه با چه عمل دیگری انجام میشود ؟
پرینورافی برای بهبود اسیب های وارد شده به پرینه واژن انجام میشود و عملی ترمیمی است . رایج ترین جراحی ترمیمی و زیبایی واژن به صورت مکمل همراه با پرینورافی یا پرینوپلاستی انجام میشود
عمل پرینورافی به چه نوع بی حسی نیاز است ؟
این عمل تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی انجام میشود .
عمل پرینورافی چه مدت طول میکشد ؟
عمل پرینورافی بین نیم ساعت و حداکثر یک ساعت
هزینه عمل پرینورافی چقدر است ؟
هزینه عمل پرینورافی به صورت کلی مانند دیگر عمل های زیبایی و ترمیمی به فاکتور های مختلفی بستگی دارد .
جراح زنان خوب که تجربه بالایی در جراحی (های) زیبایی واژن دارند به صورت منطقی قیمت بالاتری نسبت به پزشکان با تجربه پایین خواهند داشت .
هزینه عمل پرینورافی در شهرها و مناطق مختلف نیز تا حدی متفاوت است .و بستگی به محل انجام عمل و امکانات ان نیز دارد .
پرینورافی چه تاثیری بر رابطه ی جنسی دارد ؟
پرینورافی نه تنها حس فرد را در زمان رابطه جنسی کاهش نمیدهد البته در صورتیکه که توسط جراح زنان مجرب انجام شود . بلکه باعث میشود هر دو طرف رابطه لذت بیشتری از رابطه زناشویی ببرند

 

هزینه جراحی زیبایی واژن  و قیمت تنگ کردن واژن   معمولاً هزینه داروی بی هوشی، داروهای مورد نیاز قبل و پس از عمل جراحی، هزینه اطاق عمل، و سایر هزینه های مربوط به عمل جراحی را در بر نمی گیرد. این موضوع در حالی است که بیمار معمولاً نیاز به در نظر گرفتن همه این هزینه ها برای تعیین مبلغ دقیق هزینه جراحی زیبایی واژن خود دارد. هنگامی که با یک جراح زیبایی درباره عمل جراحی بزرگ کردن واژن صحبت می کنید، مهم است که قبل از عمل جراحی یک برآورد مناسب از کل هزینه عمل زیبایی واژن داشته باشید تا به این ترتیب بتوانید درباره این روش درمانی تصمیم گیری نهایی را انجام دهید. به هر حال بعضی از جراحان پلاستیک از طرح های تامین مالی خاص برای ایجاد استطاعت مالی جهت پرداخت هزینه های درمان برای بیماران خود استفاده می کنند و شما می توانید در صورت نیاز درباره این روش ها با جراح خود صحبت کنید.
جراح زیبایی، روش‌های مختلفی را برای زیباتر کردن ظاهر واژن و متناسب کردن آن با سایر اجزای لابیا انجام می دهند. این روش‌ها شامل: تزریق ژل و چربی در واژن، جراحی زیبایی واژن  هستند. این که کدام روش برای شما مناسب‌تر است بسته به تشخیص دکتر و همچنین نظر شما برای انجام جراحی و یا تزریقات موقتی جهت زیباتر کردن واژن  دارد.

بازسازی پوست ناحیه واژن با لیزر

بازسازی و جوان سازی واژن با لیزر روشی است که با استفاده از تکنولوژی لیزر لایه های بیرونی ناحیه واژن تخریب میشود . به مرور زمان نیز ممکن است کلاژن پوست ناحیه واژینال تغییر کند . لیزرهای تخریبی پرتوهای مستقیم نوری هستند که روی سطح پوست ناحیه واژن حرکت داده میشوند تا برخی از سلولها را نابود کنند . این کمک میکند که سلولهای تازه تولید شوند و پوستی شاداب تر و یکنواخت تر به وجود اید .
استفاده از لیزر تخریبی در عمق کنترل شده میتواند بسیاری از عارضه های سطحی پوست را بهبود بخشد
•    خطوط ریز روی سطح ناحیه واژینال را پاک کند
•    چروکهای عمیق تر و چین های ناحیه واژن صاف تر شود
•    ظاهر پوست نایکدست و پر لک و پیس را بهتر کند

کاندیدهای مناسب برای جوان سازی واژن افراد سالم با هدفهای واقع بینانه و وقت لازم برای بهبودی و التیام کامل پس از بازسازی لیزر هستند . علاوه بر این ، افراد مبتلا به بیماریهای پوستی فعال مثل اکنه ، باید پیش از اقدام به بازسازی پوست ناحیه واژینال با لیزر این عارضه ها را درمان کند
بازسازی پوست ناحیه واژینال با لیزر عملی است سرپایی که اگر قرار باشد نواحی کوچکی از پوست ناحیه واژینال درمان شوند میتوان در یک درمانگاه سرپایی یا در اتاق معاینه پزشک ان را انجام داد . بسته به گستره عمل بازسازی ، ممکن است به شما بیحسی موضعی همراه با داروهای خواب اور بدهند . در مواردی که بازسازی با لیزر همراه با اعمال جراحی دیگری انجام شود ، ممکن است به بیهوشی عمومی نیاز داشته باشید .نواحی را که قرار است عمل روی انها انجام شود با یک ماده ضد عفونی کننده تمیز میکنند .

تنگ کردن واژن ( لیفت واژن ) با استفاده از نخ :
تنگ کردن واژن :
روش بالا کشیدن پرینه پشتی
بالا رفتن سن و گذشت زمان یکی از عوامل افتادگی واژن و شل شدن واژن می باشد ، بنابراین نیاز است با استفاده از روش ها و تکنیک های جدید پرینه و واژن را به حالت اول خود برگرداند ، با استفاده از تکنیک جدید نخ می توان علاوه بر بالا کشیدن پرینه و واژن ، تنگ کردن واژن را انجام داد .
در گذشته با استفاده از نخ فقط صورت و بدن لیفت داده می شد اما امروز با متد جدید می توان لیفت پرینه را انجام داد .
نخ های قابل جذب جهت لیفت واژن توسط کمپانی پروم ایتالیا ارائه شده است که با استفاده از این نخ ها می توان به آسانی و به شکل ایمن تنگ کردن واژن با استفاده از نخ را فراهم کرد .
در روش اول به شکل کانیکال تنگ کردن دستگاه تناسلی و پرینه صورت می گیرد ، خوشبختانه در این روش نیازی به بیهوشی نیست از مزیت دیگر این روش تنگ کردن واژن بدون خونریزی می باشد .
در روش دوم به شکل اثر ثانویه عمل می شود ، این روش نسبت به روش اول بسیار تاثیر گذار تر عمل می کند و سبب کلاژن سازی در ناحیه واژن می شود و بافت های ناحیه واژن به شکل خود به خود به حالت اولیه باز می گردند .
موارد استفاده از نخ های واژینال :
جوان سازی واژن
لیفت بافت واژن
بازسازی پرینه پس از زایمان
تنگ نمودن واژن
ترمیم شل بودن واژن
بازسازی پرینه پس از اپیوزوتومی
ترمیم چروک خوردگی پریمه

تنگ کردن واژن ( لیفت واژن ) با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ :

با وارد شدن لیزر CO2 به فیلد پزشکی جوان سازی واژن فراهم شده است ، خوشبختانه لیزر مونالیزا تاچ جهت غشای مخاطی واژن طراحی شده است.

از مزیت بارز لیزر مونالیزا تاچ ایجاد شرایط غشای مخاط به شکل طبیعی می باشد و کلاژن جدید تولید می کند .

موثرترین روش درمانی که نیاز به دارو ندارد و به شکل غیر تهاجمی به درمان می پردازد ، لیزر مونالیزا تاچ بوده که جهت درمان آتروفی و پیشگیری از آتروفی و تنگ کردن واژن کاربرد دارد.

در ذیل به برخی از کاربردهای لیزر مونالیزا تاچ می پردازیم :

کاربردهای لیزرمونالیزا تاچ :

۱- تنگ نمودن واژن
۲- درمان نمودن افتادگی رحم
۳- درمان بی اختیاری ادراری
۴- لبیا پلاستی
۵- درمان علایم یائسگی
۶- درمان خشکی واژن
۷- درمان سوزش
۸- درمان درد در زمان مقاربت

ویژگی های لیزر مونالیزا تاچ :
۱- عدم نیاز به بیهوشی
۲- سرپایی بودن و عدم نیاز به بستری شدن
۳- هزینه بسیار کمتراز جراحی
۴- مشاهده تغییرات بلافاصله پس از لیزر
۵- پس از سه جلسه نتیجه مطلوب حاصل می شود
۶- بدون درد
۷- بدون خونریزی

خوشبختانه ماندگاری این روش پس از اولین جلسه ظاهر می گردد و تا سال ها پس از درمان ماندگاری دارد ، البته توجه به این نکته الزامی است که اشخاص باید تعداد جلساتی را که پزشک متخصص زنان وزایمان تعیین کرده است را انجام دهند ، معمولا فواصل لیزر درمانی این روش ۶۰ روز به ۶۰ روز می باشد .

اشخاصی که نمی توانند از لیزر مونالیزا تاچ استفاده کنند :
موارد منع لیزر مونالیزا تاچ برای بیماران حاد مبتلا به بیماری سیستمیک و موضعی می باشد ، در سایر موارد بانوان می توانند از این روش بهره ببرند و هیچ گونه منعی برای آنها وجود ندارد .
بانوانی که سستی ، سوزش ، خشکی واژن و خارش واژن ویا قصد تنگ کردن واژن را دارند می توانند از این روش بهره ببرند .

عمل پرینورافی

امروزه جراحی های زیبایی فراوانی به فیلد پزشکی ارائه شده است ، در میان جراحی های زیبایی ، جراحی زیبایی واژن و دستگاه تناسلی بانوان بسیار طرفدار پیدا کرده است .

یکی از جراحی های زیبایی عمل زیبایی پرینورافی است ، عمل زیبایی پرینورافی جهت زیبایی واژن کاربرد دارد که میتوان با استفاده از این جراحی تنگ کردن واژن را انجام داد .

این عمل یک نوع عمل ترمیمی در نظر گرفته می شود که به منظور کاهش سایز ورودی واژن صورت می پذیرد. در برخی مواقع می توان عمل لابیاپلاستی را در جهت تکمیل این عمل انجام داد.

کاندید های ترمیم و زیبایی واژن :

عوامل متعددی نظیر زایمان های متعدد ، بالا رفتن  سبب شل شدن واژن می شود ، می توان عمل پرینورافی را با عمل لابیاپلاستی با یکدیگر انجام داد .

برخی از دلایل بروز بیماری افتادگی و شلی رحم بدین صورت اند:

    سن بالا
    چاقی
    سرفه مزمن
    یبوست های مکرر
    تومورهای لگنی

نحوه ی انجام عمل پرینورافی

در این عمل پزشک با نزدیک کردن دیواره های پشتی واژن آنها را به یکدیگر وصل می کند و با این جراحی، واژن تنگ خواهد شد.

طی این عمل واژن فرد تنگ خواهد شد و مدت زمان انجام عمل حدود یک ساعت خواهد بود.

این عمل تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی انجام می پذیرد.

بهبودی بعد از عمل معمولا یک هفته طول می کشد. اما بهتر است که تا یک ماه مقاربت انجام نشود.

این عمل را می توان بلافاصله بعد از زایمان انجام داد و با زدن چند بخیه توسط پزشک واژن تنگ خواهد شد.

در غیر این صورت باید جراحی پرینورافی جهت تنگ کردن واژن انجام گیرد.

در صورتی که نیاز باشد عمل پرینورافی همزمان با عمل لابیاپلاستی انجام شود، می توان این دو جراحی را در یک روز همزمان با هم انجام داد.

بعد از عمل نیز، با رعایت نکاتی که توسط پزشک متخصص بیان می شود می توانید به سرعت به بهبودی کامل برسید.
جدیدترین روش تنگ کردن واژن با معرفی دستگاه لیزر  واژینال

موارد استفاده ::
۱ – تنگ کردن واژن با یک نوبت
۲- بیشترین اثر ماندگاری
۳- رفع انواع بی اختیاری ادراری
۴- جوان سازی واژن
۵- افزایش کلاژن سازی ناحیه واژن و افزایش قدرت الاستیسیته واژن
۶- رفع شلی ناحیه پرینه و افزایش قوام و قدرت واژن
۷- بهتر نمودن فعالیت جنسی
تلنولوژی هایفو ::

ویژگی
مزایای این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه
–    غیر تهاجمی
–    بدون درد
–    بدون نیاز به بی حسی
–    درمان سریع
–    در اکثر موارد با یک دوره درمان قطعی انجام میشود .
–    تنگ کردن و جوان سازی واژن بدون نیاز به جراحی
–    قدرت چرخش ۳۶۰ درجه
دلایل اصلی که خانمها به انجام جراحی زیبایی واژن اقدام می کنند عبارتند از:

    درد در حین مقاربت جنسی
    داشتن ظاهری تمیز و زیبا
    اصلاح عدم تقارن ظاهری واژن
    کم بودن تحریک کلیتوریس به دلیل پوست اضافه کلاهک کلیتوریس
    درد یا ناراحتی در هنگام فعالیت هایی مثل دوچرخه سواری
    ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های تنگ مثل شلوارهای چسبان و جین
   

احساس کشیدگی، سایش و سوزش در هنگام ورزش

عمل زیبایی واژن ( جراحی واژن ) چقدر طول می کشد؟

پیش از هرگونه عمل جراحی زیبایی واژن  ، حتما یک جلسه مشاوره در کلینیک لازم است. در این جلسه، پزشک نحوه جراحی را برای شما توضیح خواهد داد و به شما کمک می کند که بفهمید قبل از عمل، در حین جراحی و پس از آن، باید چه انتظاراتی داشته باشید. بیشتر عمل های جراحی زیبایی واژن  تحت بی حسی موضعی بدون تزریق وریدی(IV therapy) انجام می شوند. زمان عمل حدودا یک ساعت است و شما میتوانید پس از عمل ( بعد از یک استراحت نیم ساعته ) به راحتی به خانه خود بازگردید

.
آیا جراحی زیبایی واژن  خطر دارد؟

جراحی زیبایی واژن  جزو جراحی های ایمن و بی خطر محسوب می شود. این عمل اگر توسط جراح مجرب، در کلینیک یا مطب معتبر انجام شود، کاملا بی خطر خواهد بود و تجربه شیرینی را برای شما رقم خواهد زد. به همین دلیل است که ما کلینیک بلوتاچ را به شما پیشنهاد می دهیم. کلینیک  زیبایی زنان  با بهره گیری از بهترین جراحان و متخصصان زنان در تهران و پیشرفته ترین دستگاههای لیزر زنان  در محیطی آرام و کاملا بهداشتی، شما را در رسیدن به خواسته تان که همان داشتن ناحیه تناسلی زیبا و خوش فرم می باشد، یاری خواهد کرد.
 
عوارض جراحی زیبایی واژن :

جراحی زیبایی واژن  مانند اکثر جراحی ها، دارای عوارض طبیعی می باشد که در کوتاه مدت بهبود می یابد. یکی از این عوارض ایجاد تورم در محل جراحی می باشد. از آنجائیکه واژن دارای بافت ها و غدد لنفاوی و عصبی فراوان می باشد در اثر جراحی آسیب کمی به رگها و بافت های این ناحیه وارد می شود که در نهایت باعث تورم در واژن می شود. بعضی اوقات مدت زمان بهبودی برای تورم واژن تا یک ماه به طول می انجامد که جای نگرانی نیست و از بین می رود.

کلیتوریس تنها اندامی در بدن انسان است که هیچ کاربردی به جز لذت بخشی جنسی ندارد؛ تحریک آن برای به اورگاسم رساندن بانوان امریست ضروری، جایگاه و سایز کلیتوریس در افراد مختلف تا حدودی متفاوت است، از این رو برای کشف موقعیت دقیق آن حین سکس زن باید مرد را همراهی و راهنمایی کند.

نشانه های افتادگی رحم که نباید نادیده گرفته شود

⭕️افتادگی رحم و مثانه در بسیاری موارد با هم همراه هستند . افتادگی مثانه موجب #بی_اختیاری ادرار می شود که در مراحل اولیه به صورت بی اختیاری  استرسی (فشاری) بروز می کند .
⭕️به این معنی که در صورت ایجاد فشارهایی مانند  عطسه یا  سرفه کردن،  خندیدن،  دویدن یا برداشتن اجسام سنگین ممکن است فرد با این مشکل روبه رو شود و زمانی که این وضع به طور مکرر و دائم ادامه می یابد، حتما برای درمان آن باید به پزشک مراجعه کنید

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


نه + هفده =