بازگشت

هزینه عمل لیفت سینه

Avatarنویسنده : عصرمگ
02 اکتبر 2019 ساعت : 03:02

هزینه عمل لیفت سینه … تفاوت بین لیفت سینه و کوچک کردن سینه چیست؟عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی چیست؟ پس از عمل لیفت سینه دوران ریکاوری و بهبود شما چگونه خواهد بود؟در روز عمل جراحی لیفت سینه چه انتظاراتی می توانید داشته باشید؟

هزینه عمل لیفت سینه :  

image 0 compressed 54 - هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه

۱ هزینه عمل لیفت سینه
۱٫۱ عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی چیست؟
۱٫۲ چرا شما نیاز به عمل لیفت سینه دارید؟
۱٫۳ تفاوت بین لیفت سینه و کوچک کردن سینه چیست؟
۱٫۴ در روز عمل جراحی لیفت سینه چه انتظاراتی می توانید داشته باشید؟
۱٫۵ پس از عمل لیفت سینه دوران ریکاوری و بهبود شما چگونه خواهد بود؟
۱٫۶ هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی چیست؟

هزینه عمل لیفت سینه :   عمل لیفت سینه یک عمل جراحی است که سینه ها را بالا برده و به آن ظاهر زیبایی می بخشد. این روش برای بهبود ظاهر و اندازه سینه های شما مطابق سلیقه شما بسیار مناسب است. در طول عمل لیفت سینه، دکتر مریم شریفی می توانند سینه های شما را کوچکتر کرده یا بالعکس با قرار دادن پروتز به آنها حجم می دهند.

لیفت-سینه

 

چرا شما نیاز به عمل لیفت سینه دارید؟

 

هزینه عمل لیفت سینه :  ممکن است به انجام لیفت سینه یا ماستوپکسی علاقه مند شوید اگر سینه های شما سفت نباشد، باعث شود در لباس هایی که می پوشید خوب به نظر نیایید. این اتفاق معمولا با افزایش سن، وزن، و یا بعد از حاملگی و پرستاری رخ می دهد. هر چیزی که پوست را به طور مداوم در طول زمان گسترش می دهد باعث کشیدگی پوست در طول زمان می شود، از جمله افزایش وزن یا از دست دادن آن، تغییرات در اندازه سینه، ایمپلنت یا گرانش باعث می شود که پستان ها آویزان شوند. بالا بردن و لیفت پستان کمک می کند تا سینه ها ظاهری جوان تر و زیباتر به دست آورند به طوری که با نگاه به آنها احساس بهتری به دست آورید.

تفاوت بین لیفت سینه و کوچک کردن سینه چیست؟

هزینه عمل لیفت سینه :  عمل لیفت سینه اغلب پوست اضافی روی سینه را از بین می برد و ظاهر پستان را به شکلی تغییر می دهد که جوان تر و ظریف تر به نظر آید. اما در جراحی کوچک کردن سینه بخشی از بافت سینه برداشته می شود به طوری که بافت پستان تغییر شکل می دهد و نوک پستان بریده و کوچکتر می شود تا پستان کوچکتر و زیباتر شود.

در روز عمل جراحی لیفت سینه چه انتظاراتی می توانید داشته باشید؟

هزینه عمل لیفت سینه :  در روز جراحی لیفت سینه شما، جراح سینه شما را ملاقات خواهد کرد تا قبل از عمل به هر گونه دغدغه و پرسشی که دارید پاسخ دهد. سپس معاینات قبل از جراحی را برای اطمینان یافتن از سلامت شما انجام خواهد داد تا مطمئن شود که این عمل برای شما مناسب خواهد بود. سپس شما با متخصص بیهوشی و تیم او، و همچنین سایر اعضای تیم عمل جراحی سینه ملاقات خواهید کرد. در طول این جراحی، جراح با توجه دقیق به جزئیات اطمینان حاصل خواهد کرد که نتیجه عالی با تمرکز بر ایمنی و کیفیت برای شما به دست خواهد آمد. شما بعد از اتمام مراحل، می توانید با پزشک خود صحبت کنید.

هزینه عمل لیفت سینه :  پس از عمل لیفت سینه دوران ریکاوری و بهبود شما چگونه خواهد بود؟

هزینه عمل لیفت سینه :  پس از لیفت سینه، سینه های شما در یک پانسمان ویژه پس از جراحی قرار می گیرند. یک پانسمان سبک برای پوشش برش ها بر روی آنها قرار داده می شود. تورم معمولا پس از جراحی طبیعی است. شما ممکن است ۲۴ ساعت بعد از عمل دوش بگیرید. پس از عمل لیفت سینه داروهایی برای بیماران تجویز می شوند تا درد آنها کاهش یابد و زودتر بهبود یابند. اکثر بیماران ۱ تا ۲ هفته پس از عمل می توانند به محل کار خود بازگردند. بیشترین تورم در طول یک یا دو هفته اول شروع می شود و معمولا ۴ تا ۶ هفته بعد رفع می شود. توصیه می شود که در طول روند بهبودی از فعالیت شدید و یا بلند کردن سنگین به مدت ۴ تا ۶ هفته خودداری کنید.

هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه پس از معاینه توسط جراح سینه مشخص می گردد.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


15 − پنج =