بازگشت

واقعیتی عجیب درباره اتوبوس واژگون شده امروز دانشگاه علوم تحقیقات

Avatarنویسنده : عصرمگ
25 دسامبر 2018 ساعت : 17:10
اتوبوس واژگون شده دانشگاه علوم تحقیقات

واقعیتی عجیب درباره اتوبوس واژگون شده امروز دانشگاه علوم تحقیقات

 

photo 2018 12 25 14 52 54 768x768 620x620 - واقعیتی عجیب درباره اتوبوس واژگون شده امروز دانشگاه علوم تحقیقات

با عصرمگ همراه شوید …

 

واژگون شدن اتوبوس حامل دانشجویان در محوطه دانشگاه علوم تحقیقات تهران فاحعه آفرید و باعث مرگ چند دانشحو شد. رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: متاسفانه در این حادثه ۷ نفر جان باختند و ۲۸ نفر مجروح شدند که پس از اقدامات اولیه توسط تکنسین‌های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

سایت عصرمگ : واژگون شدن اتوبوس حامل دانشجویان در محوطه دانشگاه علوم تحقیقات تهران فاحعه آفرید و باعث مرگ چند دانشحو شد. رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: متاسفانه در این حادثه ۷ نفر جان باختند و ۲۸ نفر مجروح شدند که پس از اقدامات اولیه توسط تکنسین‌های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.
وی افزود: این حادثه تا کنون بیش از ٣٠ مصدوم داشته است.

سید جلال ملکی نیز در این باره گفت: در ساعت ۱۲ و ۲۲ امروز حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در انتهای سیمون بولیوار به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن، ستاد فرماندهی آتش نشانان چهار ایستگاه را به محل حادثه که در یک مجتمع آموزشی قرار داشت اعزام کرد.

در همین خصوص اما عکسی از گفتگوی دانشجویان این دانشگاه در شبکه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد این اتوبوس روز قبل از حادثه هم در آستانه یک تصادف بود که ظاهرا با تلاش راننده این فاجعه رخ نمی دهد!

 

 

  • تاریخ انتشار : 25 دسامبر 2018 ساعت : 17:10
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


شانزده − 2 =