بازگشت

واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز پسرش !

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۰۹:۱۳
واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز

واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز پسرش ! بهادر عسگراولادی کیست؟عکس های لاکچری نوه عسگراولادی در کنار دخترها!

واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز : 

واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز

واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز :   دختر مرحوم اسدالله عسگراولادی به انتشار تصاویری منتسب به نوه این مرحوم در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز : 

عصرمگ : در پی رواج شایعاتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دربارۀ نوع زندگی نوۀ مرحوم اسدالله عسگراولادی در خارج از کشور، دختر بازرگانِ تازه درگذشته ضمن تکذیب این موضوع تصریح کرد: «اساسا هیچ یک از نوه‌های پدرم در خارج از ایران زندگی نمی‌کنند که در حال گذران زندگی به آن شکل یا شکل دیگری باشند و این داستان از پایه دروغ است».واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز : 

واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز :  امروز در شبکه‌های اجتماعی تصاویری از یک پسر جوان منتشر شد که منتشرکنندگان مدعی بودند این فرد نوه مرحوم عسگراولادی است که در خارج از کشور با زندگی لاکچری در حال خوشگذرانی است.

 

بهادر عسگراولادی کیست؟+ عکس های لاکچری نوه عسگراولادی در کنار دخترها!

 

واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز : انتشار عکس های بهادر عسگراولادی نوه اسدالله عسگراولادی تاجر معروف ایرانی و عضو حزب موتلفه اسلامی با واکنش بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی همراه شد. اسدالله عسگراولادی چندی پیش درگذشت. او به عنوان یکی از ثروتمند‌ترین افراد ایران نیز شناخته می‌شد که به «سلطان خشکبار» و «سلطان زیر» معروف شده بود.واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز : 

حالا انتشار تصاویری از سبک زندگی لاکچری و خاص نوه‌ی او (بهادر عسگراولادی) در خارج از کشور مورد توجه و انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است. تصاویری از بهادر عسگراولادی، نوه‌ی مرحوم اسدالله عسگراولادی را ببینید:

واکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه سازواکنش جنجالی دختر عسگراولادی به تصاویر حاشیه ساز

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


16 + 13 =