بازگشت

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری

Avatarنویسنده : عصرمگ
19 سپتامبر 2019 ساعت : 02:09
مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی بهشتی ؛ رتبه برتر و مشاور قلابی کنکور

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری … مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی بهشتی ؛ رتبه برتر و مشاور قلابی کنکور ! مریم مقتدری ، مریم مقتدری دانشجوی شهیدبهشتی ، دانشجوی قلابی ، دانشجوی قلابی شهید بهشتی ، دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی ، بازداشت مریم مقتدری,مریم مقتدری ، دانشجوی قلابی ، دانشگاه شهید بهشتی,مریم مقتدری مشاور کنکور, مریم مقتدری دانشجوی قلابی دانشگاه علوم پزشکی دندان پزشکی

810009 Gahar ir - واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری

مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی بهشتی ؛ رتبه برتر و مشاور قلابی کنکور !,مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی بهشتی ؛ رتبه برتر و مشاور قلابی کنکور ! مریم مقتدری ، مریم مقتدری دانشجوی شهیدبهشتی ، دانشجوی قلابی ، دانشجوی قلابی شهید بهشتی ، دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی ، بازداشت مریم مقتدری,مریم مقتدری ، دانشجوی قلابی ، دانشگاه شهید بهشتی,مریم مقتدری مشاور کنکور, مریم مقتدری دانشجوی قلابی دانشگاه علوم پزشکی دندان پزشکی


 

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری :  دکتر سیدامیرمحسن ضیایی افزود: تمام شایعاتی که در زمینه خرید صندلی پزشکی برای دانشگاه های علوم پزشکی مطرح می شود بی اساس است و در مورد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز شدیدا این شایعات را تکذیب می کنم.

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : وی تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یک برند معتبر آموزشی است و بهترین رتبه های کنکور این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند و طبیعی است که داوطلبان کنکور علاقه زیادی برای ورود به این دانشگاه داشته باشند.

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یادآور شد: شایعاتی که هر ساله مطرح می شود به دلیل اهمیت رشته پزشکی و علاقه بسیار زیاد خانواده ها برای تحصیل فرزندان شان در این رشته است و فکر می کنند شاید راهی به این رشته پیدا کنند. کلاهبردان هم از این علاقه سوء استفاده می کنند و وعده های پوچ به خانواده ها می دهند.

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : راههای راستی آزمایی قبولی افراد در دانشگاه

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : وی با اشاره به نحوه راستی آزمایی قبولی افراد در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: هیچ راهی جز کنکور برای تحصیل در رشته پزشکی این دانشگاه وجود ندارد و وقتی فرد پذیرفته شده در کنکور در دانشگاه ثبت نام می کند «کد سنجش» فرد در سیستم ثبت نام کنترل می شود.

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : ضیایی گفت: «کد سنجش» هر دانشجوی پزشکی حداقل چهار بار در طول تحصیل راستی آزمایی می شود. به دلیل اینکه این دانشجویان یک بار در بدو ورود، دو بار در زمان آزمون های ملی علوم پایه و پیش کارورزی و یک بار هم در زمان فارغ التحصیلی با این کد مرتبط می شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان خطای انسانی و تخلف در ورود اطلاعات افراد به جای یک نفر دیگر وجود دارد یا خیر گفت: حتی اگر به صورت موردی فردی تخلف کند و داده های اطلاعاتی فرد دیگری را به جای قبولی اصلی وارد کند، این داده های اطلاعاتی تصدیق نمی شود و سیستم «ارور» داده و در مرحله کنترل داده های اطلاعاتی در سیستم آموزشی، متخلف مشخص و با آن برخورد می شود.

افزایش حساسیت دانشگاه نسبت به ثبت نام دانشجویان

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اظهار داشت: ضمن اینکه این گونه شایعات و موارد موجب شده است که حساسیت دانشگاه نسبت به مسئله ثبت نام دانشجویان افزایش یابد و لایه های امنیتی حفاظتی دانشگاه نیز تقویت شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین به دلیل اینکه در دانشگاه های علوم پزشکی مراکز آموزشی و درمانی وجود دارد و دانشجویان و فراگیران در کنار مردم هستند ممکن است فردی خود را جای دانشجویان جا بزند. همین موضوع موجب شد که ما دستورالعمل رعایت شرایط و ضوابط فعالیت در مراکز آموزشی و درمانی را برای فراگیران و خدمت دهنگان و خدمت گیران را بازخوانی کنیم.

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : ضیایی یادآور شد: از ابتدای مهرماه امسال هر فردی در دانشگاه و سیستم آموزشی و درمانی فعالیت می کند باید نشانه شناسایی یا ID badge داشته باشد که مشخص باشد. از نگهبان و نیروهای خدمات تا کارشناس و عضو هیئت علمی در این مسیر مهم هستند و می توانند به حفظ امنیت سیستم آموزشی کمک کنند.

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره اینکه برخی ادعا می کنند که با پول وارد دانشگاه شده اند گفت: دو نوع دانشجوی شهریه ای در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرش می شوند که یک نوع انتقالی از خارج به داخل است که منطبق بر ضوابط وزارت بهداشت است و دیگری دانشجویان پردیس هستند که آنها نیز در کنکور پذیرفته شده اند. تمام دانشجویان این دو دسته شهریه ای مطابق بر مصوبه هیئت امنای دانشگاه پرداخت می کنند و پرداخت خارج از ضابطه ندارند.

وی تاکید: ضمن اینکه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به سایر دانشگاه ها، تعداد دانشجوی انتقالی کمتری می پذیرد و پس از تایید اولیه وزارت بهداشت، دانشجو با نامه وزارت بهداشت به دانشگاه مراجعه می کند و فرد در کمیسیون مربوطه هر دانشگاه حاضر می شود و ابتدا دانشگاهی که در آن تحصیل می کرده اهمیت دارد و پس از آن معدل دیپلم فرد و پس از آن نیز با فرد مصاحبه می شود. هیچ واحدی از دانشگاه خارجی فرد هم معادل سازی نمی شود. به دلیل همین روش سختگیرانه تعداد کمی موفق می شوند که در دانشگاه پذیرش شوند و طبق ضوابط هم شهریه می دهند پس این به معنی ادعای با پول وارد شدن نیست.

 

maryam. moqtaderi 2 - واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : اظهارات مریم مقتدری درباره حواشی

مریم مقتدری با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام به تشریح جزییات و دلایل تحصیل خود در دانشگاه پرداخت و افزود : من با رزومه و اعتبار علمی که داشتم مجوز تحصیل در این دانشگاه را کسب کردم.

 

پیج اینستاگرام وی : maryam.moqtaderi

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری :  وی در ادامه مدعی شد : من اعتبار علمی و رزومه خارجی خیلی قوی داشتم و این اعتبار در آلمان، دبی و … تایید شده است.

بنابراین از طریق این رزومه مجوز حضور در دانشگاه را از طرف یکی از معتبرترین و مرجع ترین فرد دانشگاهی دریافت کردم و ایشان مرا به عنوان یک دانشجوی افتخاری پذیرفته و مجوز صادر کردند ( که در آینده اسم و عنوان آن استاد را منتشر خواهم کرد ) و من قبل از دریافت این مجوز، حتی در یک کلاس آموزشی نیز شرکت نکرده بودم.

او گفت می خواهم پشت پرده دستگیری و اتهاماتی که به من وارد شده را توضیح بدهم، در فیلمی که از خود در فضای مجازی منتشر کرده است گفت : شاید بهتر بود در این زمینه سکوت می کردم اما با این هجمه خبری و آبروریزی که به وجود آمده است، سکوت نمی کنم.

حتی اگر به قیمت از دست دادن جان من تمام شود. در واقع من با این سن کم، موقعیت و مقبولیت اجتماعی خوبی داشتم و اعتبار علمی خوبی در ایران و دنیا کسب نمودم که رزومه های آن را حتما آپلود خواهم کرد تا مشخص شود چه کارهایی را در ایران انجام دادم و چه مقام هایی را در کل کشور کسب نمودم.

 

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : متهم از وضعیت مالی خوبی برخوردار است

و به همین دلیل نیز زمانی که دیگر دانشجویان از وی در مورد حضور و نحوه قبولی اش در دانشگاه پرسیده اند، مدعی شده که با پرداخت چندین میلیارد تومان پول به دانشگاه امتیاز تحصیلی در این رشته را خریداری کرده است، اما در تحقیقات ماموران مشخص شد که این ادعا به هیچ عنوان صحت ندارد و چنین امکانی وجود ندارد.

وی درباره اینکه آیا این فرد اقدام به جعل کارت دانشجویی با مدارک دانشگاهی کرده بود. یا خیر نیز گفت: هیچگونه جعلی در این زمینه رخ نداده بود.

 

واکنش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اظهارات مریم مقتدری : متهم تنها با سوء استفاده از غفلت عوامل حراست در ورودی دانشگاه در کنترل کارت دانشجویی وارد دانشگاه شده بود. به گفته رییس کلانتری ولنجک برای این دختر جوان با شکایت حراست دانشگاه، پرونده‌ای تشکیل شده و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است.

امروز از خبرها اسم این دختر مریم مقتدری آمده است که هنوز تایید و یا تکذیب نشده است.

 


 مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی بهشتی ؛ رتبه برتر و مشاور قلابی کنکور !,مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی بهشتی ؛ رتبه برتر و مشاور قلابی کنکور ! مریم مقتدری ، مریم مقتدری دانشجوی شهیدبهشتی ، دانشجوی قلابی ، دانشجوی قلابی شهید بهشتی ، دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی ، بازداشت مریم مقتدری,مریم مقتدری ، دانشجوی قلابی ، دانشگاه شهید بهشتی,مریم مقتدری مشاور کنکور, مریم مقتدری دانشجوی قلابی دانشگاه علوم پزشکی دندان پزشکی

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


3 × 3 =