بازگشت

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه

Avatarنویسنده : عصرمگ
18 سپتامبر 2019 ساعت : 10:32
واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه … واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه,پیج اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی رشته دندانپزشکی شهید بهشتی و مشاور دروغین کنکور : عکس های مریم مقتدری دانشجوی قلابی رشته دندانپزشکی شهید بهشتی دست بند به دست … دستگیری مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی + واقعیت ماجرا از زبان رئیس دانشگاه,بازداشت مریم مقتدری دانشجوی قلابی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از شایعه تا واقعیت  

photo 2019 09 17 14 09 38 1 - واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی  به حضور بدون کنکورش در دانشگاه

 

 

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه,پیج اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی رشته دندانپزشکی شهید بهشتی و مشاور دروغین کنکور : عکس های مریم مقتدری دانشجوی قلابی رشته دندانپزشکی شهید بهشتی دست بند به دست … دستگیری مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی + واقعیت ماجرا از زبان رئیس دانشگاه,بازداشت مریم مقتدری دانشجوی قلابی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از شایعه تا واقعیت


 

با عصرمگ همراه شوید …

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه  :   مریم مقتدری دختر حاشیه ساز این روزهای فضای مجازی است؛ او طی مصاحبه ای از حضور در میان دانشجویان رشته دندان پزشکی دفاع کرده است و تمام اخبار منتشر شده علیه خویش را تکذیب نموده است.

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه  :   دختر جوانی که به جرم تقلب و با عنوان دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تحصیل می‌کرد، امروز با انتشار ویدئویی، به تشریح جزئیات مسائل مطرح شده پرداخت و گفت: من با رزومه و اعتبار علمی که داشتم مجوز تحصیل در این دانشگاه را کسب کردم.

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه  :   به گزارش ایسنا، این فرد که روز گذشته به دلیل عدم هویت دانشجویی و با عنوان دانشجوی قلابی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به مراجع قضایی معرفی و توسط نیروی انتظامی دستگیر شد با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود به تشریح جزئیات و دلایل تحصیل خود در دانشگاه پرداخت و افزود: من با رزومه و اعتبار علمی که داشتم مجوز تحصیل در این دانشگاه را کسب کردم.

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه  :  وی در ادامه مدعی شد: من اعتبار علمی و رزومه خارجی خیلی قوی داشتم و این اعتبار در آلمان، دوبی و … تایید شده است؛ بنابراین از طریق این رزومه مجوز حضور در دانشگاه را از طرف یکی از معتبرترین و مرجع‌ترین فرد دانشگاهی دریافت کردم و ایشان مرا به عنوان یک دانشجوی افتخاری پذیرفته و مجوز صادر کردند (که در آینده اسم و عنوان آن استاد را منتشر خواهم کرد) و من قبل از دریافت این مجوز، حتی در یک کلاس آموزشی نیز شرکت نکرده بودم.

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه  :   این فرد با ادعای اینکه می‌خواهم پشت پرده دستگیری و اتهاماتی که به من وارد شده را توضیح بدهم، در فیلمی که از خود در فضای مجازی منتشر کرده است گفت: شاید بهتر بود در این زمینه سکوت می‌کردم، اما با این هجمه خبری و آبروریزی که به وجود آمده است، سکوت نمی‌کنم. حتی اگر به قیمت از دست دادن جان من تمام شود. در واقع من با این سن کم؛ موقعیت و مقبولیت اجتماعی خوبی داشتم و اعتبار علمی خوبی در ایران و دنیا کسب نمودم که رزومه‌های آن را حتما آپلود خواهم کرد تا مشخص شود چه کار‌هایی را در ایران انجام دادم و چه مقام‌هایی را در کل کشور کسب نمودم.

وی همچنین با طرح این ادعا که به واسطه موقعیت اجتماعی خود، برخی از وی خواسته‌اند تا با یک سری جریانات فکری سیاسی همکاری داشته باشد اظهار کرد: من به هیچ عنوان زیر بار این درخواست نرفتم و به همین دلیل تهدید به اخراج شدم که در نهایت این تهدید آن‌ها نیز عملی شد.

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه  :  فرد متهم به تقلب در ثبت نام و حضور در دانشگاه شهید بهشتی همچنین مدعی شد: اخیراً اخباری منتشر شده و در آن عنوان شده است که مقامات و مسئولین دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی از چندین نفر چندین میلیارد پول دریافت کرده‌اند بنابراین قاعدتاً نباید فکر کنید که در دانشگاه امتیاز صندلی خرید و فروش نمی‌شود!

005 1 1024x716 2 - واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی  به حضور بدون کنکورش در دانشگاه

 

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه  :  وی در ادامه یادآور شد: مسئولان دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی برای اینکه به شکلی از خود در برابر فروش امتیاز صندلی دفاع کنند با اخراج من تلاش کردند سرپوشی بر این موضوع گذاشته شود تا من قربانی این قضیه باشم. به همین جهت ابتدا اعلام شد که من سه میلیارد تومان به مسئولان دانشگاه هزینه پرداخت کرده‌ام و در اخبار بعدی این مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان کاهش یافت و وقتی از طرف وزارت بهداشت اعلام شد که این مبلغ را چه کسی پرداخت؟ و چه کسی آن را دریافت نموده؟ دانشکده با صدور بیانیه‌ای اعلام نمود به هیچ عنوان دریافت پول صحت ندارد و ما در طول یک سال مدیریت هیچ پولی را رد و بدل نکردیم و با اخراج من اینگونه وانمود شد دانشگاه با چنین تخلفاتی برخورد می‌کند.

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه  :  این فرد در بخشی دیگر از سخنان خود با طرح این ادعا که “من هیچ پولی بابت تحصیل در دانشکده دانپزشکی شهید بهشتی پرداخت نکرده‌ام”، اظهار داشت: من می‌توانستم با پرداخت هزینه‌های میلیاردی مانع بروز این مشکل شوم که البته، چون پولی پرداخت نکردم این مشکل برای من ایجاد شد. همچنانکه رئیس دانشکده عنوان کردند که اگر ما پولی دریافت کرده باشیم چرا باید شکایت کنیم تا آبروی دانشکده برود. بله، دقیقا همین طور است. شما، چون پولی از من دریافت نکرده‌اید از من شاکی هستید و من اگر مبلغی را پرداخت کرده بودم، شاکی نمی‌شدید.

وی در قسمت دیگر از ادعا‌های خود گفت: من پولی به دانشگاه پرداخت نکردم و نخواهم کرد چرا که اعتبار رزومه و کار‌هایی که انجام داده‌ام بسیار سنگین‌تر و ارزشمندتر از این است که آن را نادیده و هزینه‌ای به دانشگاه پرداخت کنم؛ بنابراین هیچ پولی به هیچ فردی در دانشکده پرداخت نکردم و صرفاً به اعتبار علمی خود در دنیا و ایران مجوز تحصیل دریافت کردم.

وی مجداً با طرح ادعای دیگر گفت: من می‌دانم از مهر امسال دانشجویانی با عنوان دانشجوی انتقالی از کشور‌های دیگر وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواهند شد و در کلاس‌های آموزش می‌نشینند. در حالی که بسیاری از این افراد حتی یک سفر خارجی نداشته و پاسپورت آن‌ها مهر خروج از کشور را نخورده است، اما باید دید چگونه با این عنوان در دانشگاه تحصیل می‌کنند. من اسامی همه این‌ها را دارم و این پرونده سازی‌هایی که برای نشان دادن انتقالی بودن عنوان می‌شود را می‌توانم آشکار کنم.

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه  :   این متهم به تقلب دانشگاهی مدعی شد: حداقل ۲۰ تا ۳۰ نفر از مهر امسال با عنوان دانشجوی انتقالی وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌شوند و از این افراد هر ترم ۵۰ میلیون هزینه دریافت می‌شود. این مبلغ در دوره تحصیلی رشته دندانپزشکی که حدودا ۱۲ تا ۱۳ ترم به طول می‌کشد به مبلغ ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون می‌رسد. من همه اطلاعات خود را در صورت نیاز به مردم نشان خواهم داد و اثبات می‌کنم که واقعا چه اتفاقاتی در دانشگاه می‌افتد.

وی همچنین تاکید کرد: از سوی رئیس دانشکده این گونه عنوان شده است که من ۲۳ شهریور یعنی اولین روز از شروع سال تحصیلی از درب ورود بیماران وارد دانشگاه شدم! شما موظف هستید تا ۲۴ ساعت آینده فیلم ورود و خروج من را منتشر کنید، در غیر اینصورت این ادعای شما کذب محض است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من دچار شوک خبری شدم و با آبروی من بازی شده است این در حالی است که از اساتید دانشگاه بهترین نمرات را دریافت نمودم! من اگر به عنوان بیمار وارد دانشگاه می‌شدم چرا باید نمره برتر کلاس را دریافت می‌کردم. من از نحوه ثبت نام و انتخاب کلاس‌های خود سند و مدرک دارم و این اسناد را آپلود خواهم کرد؛ بنابراین من برای تمامی حرف‌هایی که می‌زنم دلیل و مدرک دارم.

واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه  :  

 


واکنش عجیب مریم مقتدری دانشجوی قلابی به حضور بدون کنکورش در دانشگاه,پیج اینستاگرام مریم مقتدری دانشجوی قلابی رشته دندانپزشکی شهید بهشتی و مشاور دروغین کنکور : عکس های مریم مقتدری دانشجوی قلابی رشته دندانپزشکی شهید بهشتی دست بند به دست … دستگیری مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی شهید بهشتی + واقعیت ماجرا از زبان رئیس دانشگاه,بازداشت مریم مقتدری دانشجوی قلابی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از شایعه تا واقعیت

  • تاریخ انتشار : 18 سپتامبر 2019 ساعت : 10:32
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو + ده =