بازگشت

وقتی ترامپ ؛ ملانیا را ضایع می کند

Avatarنویسنده : عصرمگ
31 جولای 2018 ساعت : 21:14
ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ در پی انتشار پیامی با موضوع سلامت و پیشنهادی به والدین غافلگیر شد ، غافلگیر از موج پیام هایی که او را سوژه تمسخر کرده بودند.

proxy this arg 22 - وقتی ترامپ ؛ ملانیا را ضایع می کند

 

 ملانیا همسر دونالد ترامپ برای حمایت از America Heart Month پیامی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد که با واکنش های تند یا بهتر است بگوییم سیل پیام های انتقادآمیز روبرو شد ، واکنش که مطمئنا بانوی اول آمریکا انتظارش را نداشت.

واکنش های تند به پیام جدید ملانیا ترامپ در توییتر

ملانیا در پیام جدید خود از والدین خواست تا به سلامت تغذیه و ورزش فرزندانشان اهمیت بیشتری قائل شوند تا به این وسیله از بیمارس های جسمی و روحی در کودکان جلوگیری کنند .

این پیام کوتاه سلامت ملانیا کافی بود تا پیام های تند و پرانتقاد کاربران توییتر به سمت صفحه شخصی اش سرازیر شود .

کاربران که همگی رژیم غذایی ناسالم دونالد ترامپ را هدف قرار داده بودند از ملانیا خواستند تا این توصیه را به همسر خود داشته باشد تا کمی از غذاهای فست فودی و نوشابه های گاز دار فاصله بگیرد .
وقتی رژیم غذایی دونالد ترامپ موجب سوژه شدن ملانیا می شود

پاسخ طنز گونه برخی از کاربران به این پیام ملانیا نیز جالب بود ، وقتی کاربری پیشنهاد کرد که ملانیا برای دور کردن عشق فست فوداز قلب همسرش باید فکری کند چرا که کم کم عشق دونالد ترامپ به فست فود بیشتر از عشق او به ملانیا خواهد شد .

یا پیام های دیگری با عنوان “این ها را اول به همسرت پیشنهاد بده ” ، “‘شما باید شوهر خود را به اهمیت رژیم غذایی و ورزش تشویق کنید.”

یکی دیگر از آنها گفت:”احتمالا شوهر شما به عنوان مخاطب این پیام مناسب تر از دیگران است پس حتما برای او هم این توصیه ها را بفرستید”

به گزارش دیلی میل این پیام و واکنش ها یکی دیگر از مواردی بود که موجب خجالت و سرافکندگی ملانیا به واسطه رفتارهای همسرش دونالد ترامپ شد.

 

  • تاریخ انتشار : 31 جولای 2018 ساعت : 21:14
  • دسته :
برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


18 + دو =