بازگشت

پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه !

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۵۹
پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه

پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه ! به تازگی و پس از تودیع سردار نصیری از فرماندهی حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معارفه سردار سرتیپ فتح‌الله جمیری شایعه‌ای در فضای مجازی با عنوان فرار یک فرمانده سپاه در کانا‌ل‌ها و رسانه‌های معاند منتشر شد.

 

 پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه

 

با عصرمگ همراه شوید …

پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه؛ شایعه یا واقعیت؟

 پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه : به گزارش عصرمگ و به نقل از فرارو، سردار علی نصیری فرمانده سابق حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیرامون شایعات منتشر شده در رسانه‌های ضدانقلاب مبنی بر خروج وی از کشور گفت: مراسم تودیع بنده در روز شنبه انجام شد و این مسئله‌ی عادی سازمانی است. پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه /

 

پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه

 

 پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه : فرمانده‌ی محترم این‌طور تصمیم گرفتند که بنده از مسئولیت فعلی تودیع و در جای دیگر بکارگیری شوم. این موضوع یک امر رایج از و در ۳۶ سال سابقه‌ی خدمت من چنین جابجایی‌های رخ داده است. برخلاف آن‌چیزی که اعلام شد بنده پس از مراسم تودیع ایران را ترک نکرده و موضوع خاصی نیز نبوده است.

 پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه : سردار نصیری افزود: آن چیزی که اعلام شد صرفا یک شیطنت رسانه‌ای بوده است. ما پاسدار نظام و سرباز ولایت هستیم و جانمان را برای نظام و انقلاب و رهبرمان گذاشته و هرگز از این مسیر کنار نخواهیم رفت. دشمنان علاقه دارند از هر موضوعی به نفع خود بهره‌برداری کنند، اما ماه هم‌چنان پاسدار این نظام و انقلاب هستیم. پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه /

 

 

 

 وی ادامه داد: سردار جعفری فرمانده‌ی بنده است و ما برای حفاظت از نظام مرز‌های بسیار محکمی داریم که با چنین شیطنت‌هایی آسیب نمی‌بینند. این تغییرات روال جاری است و این افراد با توجه به شرایط خاص مجموعه قصد موج سواری و شیطنت رسانه‌ای داشتند. بنده در حال حاضر یک پاسدار هستم و محکم و استوار در حال انجام وظیفه هستم.
 همچنین سردار باقرزاده رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح نیز عنوان کرد: دو ساعت قبل شخصا با سردارنصیری تلفنی صحبت کردم. حالشون خوب است و کماکان درخدمت انقلاب و اسلام و کشور هستند.

  • تاریخ انتشار : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۵۹
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک + 20 =