بازگشت

پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

Avatarنویسنده : عصرمگ
08 نوامبر 2019 ساعت : 15:55
پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار

پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

 

پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

 

پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

ابراز عشق و علاقه پاریس هیلتون ثروتمندترین دختر جهان و خواننده و مدل مشهور امریکایی به محمدرضا گلزار در رسانه ها جنجالی شد.

 

به گزارش عصرمگ به نقل از رکنا، در پی کنسرت پر حاشیه محمدرضا گلزار خواننده زن مشهور امریکایی در زیر پست پست ستاره سینمای ایران به تمجید از محمدرضا گلزار پرداخت و به نوعی به او ابراز علاقه کرد .

پاسخ اینستاگرامی گلزار به منتقدانِ کنسرتش

محمدرضا گلزار، در پستی اینستاگرامی، پاسخ منتقدان کنسرتش در لس‌آنجلس را داد. او نوشت به جای قانع کردنِ آدم‌ها، استوار و مصمم، اهدافش را جستجو می‌کند؛ چرا که دنیا به آدم‌های بلند پرواز نیاز دارد.

 محمدرضا گلزار، بازیگر، نوازنده و خواننده که به‌تازگی کنسرت خود را در لس‌آنجلس برگزار کرده است، نسبت به حمله کاربران فضای مجازی و انتقاد منتقدانش واکنش نشان داد.

او با انتشار عکسی از کنسرتش در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس، در پستی اینستاگرامی نوشت: «باید سکوت کنی و به جای قانع کردنِ آدم‌ها، استوار و مصمم، مسیرِ هدف‌هایت را دنبال کنی، بگذار تصور کنند نمی‌توانی، که شدنی نیست و داری بیهوده تلاش می‌کنی !

تو محدود به زمان و مکان و نظرها نیستی و برای مسیری که سختی‌اش را به جان خریده‌ای، توضیحی به هیچکس بدهکار … که پیروزی را با فقط با عمل نشان می‌دهند، نه با کلام … بگذار آدم‌ها در دنیای محالات خودشان بمانند و زیر لب، آیه‌های رکود بخوانند ، تو راه خودت را برو … مادامی که به مقصد رسیدی؛ خودشان مفهومِ توانستن را به چشم می‌بینند.

و می‌پذیرند باورهایی فراتر از باورِ آنها هست که به اهدافی فراتر از اهداف آنها می‌رسد.

و یاد می‌گیرند که بعد از این، هیچکس را از دریچه توان و اعتقادات خودشان قضاوت نکنند.

جسورانه بایست و فاتح قله‌های محال باش …

فراموش نکن؛ دنیا به آدم‌های بلند پرواز و اتفاقات تازه نیاز دارد !»

7yeMuOazFUXh - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

جواب جالب محمدرضا گلزار به منتقدانش

بازیگر و خواننده جنجالی ایران با تصاویر لایو اینستاگرام بر تمامی حاشیه‌های هفته‌های گذشته خط بطلان کشید.

محمدرضا گلزار دوم نوامبر ۲۰۱۹ در جدیدترین کنسرتش، در سالن ۳۴۰۰ نفری سالن تئاتر دالبی در لس‌آنجلس که محل برگزاری مراسم اسکار است به روی صحنه رفت.

حاشیه‌های کنسرت محمد رضا گلزار از هفته پیش و با انتشار یک توئیت از بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی آغاز شد. او در توییتر خود مدعی شده بود که تا یک هفته قبل از کنسرت فقط ۱۱۷ عدد از ۳ هزار و ۳۳۲ بلیط کنسرت محمد رضا گلزار به فروش رفته است. از سوی دیگر طناب زدن محمدرضا گلزار در کنار سام اصغری، نامزد بریتنی اسپیرز سبب شد تا این بازیگر و خواننده ایرانی به زیر ذره بین برود.

اما تصاویر لایو اینستاگرام محمدرضا گلزار از لس آنجلس نشان داد که علی رغم تمامی این حاشیه‌ها کنسرت او پر از جمعیت بوده است.

%D8%B9%DA%A9%D8%B3+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D9%85%D9%86%D8%B4%D9%88%D8%B1%DB%8C+%D8%A7%D8%B2+%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B6%D8%A7+%DA%AF%D9%84%D8%B2%D8%A7%D8%B1+%D8%AF%D8%B1+%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1+%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86+%D8%AC%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%84%DB%8C+%D8%AF%D8%B1+%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

به گزارش رکنا، اولین ویدیوی کنسرت پر حرف و حدیث محمدرضا گلزار در امریکا را در زیر مشاهده می کنید :

واکنش صدا و سیما به فراخوان تظاهرات علیه کنسرت گلزار

برنامه «سلام صبح بخیر» شبکه سه که اخیرا به محمدرضا گلزار حملات تندی داشت، یک خبر مهم درباره او را پوشش داد.هفته‌های گذشته کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا جنجال‌های بسیاری به وجود آورده است.

در ابتدا خبری منتشر شد با این مضمون که بلیت‌های کنسرت این خواننده که قرار است در سالن بزرگ مراسم اسکار برگزار شود، به فروش نرسیده. هرچند این خبر در فضای مجازی ساعتی بعد تکذیب شد اما حاشیه‌های آن در ابتدا به بخش خبری ۲۰:۳۰ رسید و بعد هم برنامه «سلام صبح بخیر» به بهانه حمایت از علی دایی انتقاد تندی از گلزار داشت و آنها مجری برنامه پربیننده خودشان «برنده باش» را برای استقبال کم از کنسرت لس آنجلسش دست انداختند.

حالا اما چند روز پس از آن اتفاق، خبری منتشر شد درباره فراخوان تظاهرات علیه کنسرت گلزار در لس آنجلس توسط سلطنت‌طلب‌ها که قرار است به بهانه حمایت این خواننده از شهدای حرم و سردار سلیمانی برگزار شود. برنامه صبحگاهی شبکه سه هم به نظر می‌رسد با پوشش این خبر به نوعی از این ستاره سینما و موسیقی پاپ دلجویی کرد.

استقبال کم از کنسرت گلزار در آمریکا!

آماری عجیب از تعداد بلیتهای فروخته‌شده کنسرت محمدرضا گلزار در مهمترین سالن کنسرت دنیا منتشر شده است.

یکی از خبرنگاران موسیقی در جدیدترین توئیت خود مدعی شده که محمدرضا گلزار در حالی هفته آینده قرار است کنسرتی در مهمترین سالن کنسرت دنیا یعنی (دالبی تئیتر لس آنجلس) برگزار کند که تا این لحظه تنها ۱۱۷ بلیت به فروش رفته است.

RwCMcmiZmtsh - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

حمایت جالب منوچهر هادی از محمدرضا گلزار

منوچهر هادی کارگردان «رحمان ۱۴۰۰» درباره حواشی این روزها در مورد محمدرضا گلزار خطاب به او نوشت: مسیر تو مسیر رو به جلویی است که چشم حسودان و تنگ نظرانت را کور کرده و تو همواره با ادب و احترام با ایشان گفتگو می کنی، که این نشان بزرگی توست. اخبار تلویزیون که هم به اشتباه بزرگش پی خواهد برد.

TXc5l969bs7y - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

منوچهر هادی کارگردان «رحمان ۱۴۰۰» درباره حواشی این روزها در مورد محمدرضا گلزار خطاب به او نوشت: مسیر تو مسیر رو به جلویی است که چشم حسودان و تنگ نظرانت را کور کرده و تو همواره با ادب و احترام با ایشان گفتگو می کنی، که این نشان بزرگی توست. اخبار تلویزیون که هم به اشتباه بزرگش پی خواهد برد.

زمان همیشه و اینبار هم همه چیز را به درستی نشان خواهد داد.اشکال تو زیبایی توست که استعداد و توانایی ات را از دید منتقدین سطحی نگرت زیر سوال برده که داشتن و حفظ این زیبایی هم تلاش و لیاقت والبته شاکر بودن می‌خواهد که من شاهدم ومی دآنم که شایسته آنی.

خاطره جالب مازیار فلاحی از محمدرضا گلزار

مازیار فلاحی با انتشار این عکس نوشت: خیلی بی معرفتیه اگراین خاطره را تعریف نکنم.

jWetVRghqUch - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

اولین بارکه در برج میلاد در کنسرت ریزار روی استیج می رفتیم، بخاطر دارم کفشهایی که قرار بود روی صحنه بپا کنم را در منزل جا گذاشته بودم .

خیلی با عجله کفش دیگری تهیه کردم و آماده شدم .

لحظه ی آخر صدایم زد …

نگاهی به کفشهایم کردو بلافاصله کفشهایش را از پا دراورد وبه من داد و گفت : تو اینها بپوشی بهتراست تو جلوی استیج می ایستی و من پشت درام هستم … صدای جمعیت و جیغ و فریادها و هیجان بسیاری از سالن به بک استیج می رسید … اولین بارم بود که جلوی این همه جمعیت می ایستادم … استرس داشتم ؛

دست بر شانه ام گذاشت و گفت :

اینها مردم عاشقی هستند و متواضعانه گفت همه این آدمها برای تو آمده اند برو و به آنها عشق بده …

امیدوارم که هنوز هم همینگونه باشم .

همان موقع اهنگ و شعر سوپر استار را برایش ساختم چون همه چیز را میدیدم …

شعر درستی بود برای روزهای سخت ،

و برای امروز … همیشه با معرفت بود و با همه با محبت … کاش همیشه به هم عشق بدهیم و پشت هم باشیم .

جسارت کردم اظهار نظر کردم بیشتر دردو دل بود ازین روزگار بی وفا که بیشتر ” رهزن اهل هنر است”

کمک تلوزیون به محمدرضا گلزار برای کنسرتش

هفته گذشته با گزارش‌های منفی تلویزیون علیه گلزار، او توانست بیش از ۱۵۰۰ بلیت برای کنسرت لس آنجلسش بفروشد.

oCUZevRKtDwy - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

برخی از مجریان تلویزیون برای آنکه برنامه‌شان دیده شود دست به هر کاری می‌زنند حتی اگر به قیمت اینکه وجهه خوبی بین مخاطبان پیدا نکنند. به نظر می‌رسد مجریان برنامه «سلام صبح بخیر» از این دست افرادند. آنها هر از چند گاهی با شوخی‌های نا به جا یا حرف‌های توهین‌آمیزشان به یک چهره شناخته شده در کانون توجه قرار می‌گیرند مثلا به تازگی حسین کلهر در مورد آقای گلی علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان، حرف‌هایی را بر زبان آورد که مورد انتقاد بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی، برخی از بازیگران و حتی خود علی دایی قرار گرفت.

اگرچه حسین کلهر از علی دایی و طرفدارانش بیش از ده بار عذرخواست و دلجویی کرد اما حسینی مجری دوم برنامه به مدافعان علی دایی طعنه زد. به محمدرضا گلزار گفت تو که کنسرت آمریکایت ۱۳۰ بلیت فروخته نمی‌خواهد مدافع دایی باشی. او عبارات بدی هم علیه رامین راستاد استفاده کرد و البته طعنه‌ای هم به علی ضیا زد. البته حسین کلهر در بخشی از این برنامه به گلزار اشاره کرد و گفت او خودش دوباره هوادار دارد و سعی کرد دلش را به دست بیاورد. او علی ضیا را هم مبری دانست اما رامین راستاد را تمسخر کرد.

جالب اینجاست که هر زمان صدا و سیما شخصی را مورد انتقاد قرار داد بر محبوبیت بیشتر او افزود. همانطور که علی دایی گفته بود: « اینها باید بدانند با این کارها من را بین مردم محبوب‌تر می‌کنند.» یا از ابتدای هفته قبل با گزارش‌های منفی تلویزیون علیه گلزار، او توانست بیش از ۱۵۰۰ بلیت برای کنسرت لس آنجلسش بفروشد. با این اوصاف احتمال می‌رود که کنسرت این بازیگر تکمیل ظرفیت شود!

گفتنی است که برنامه ۲۰:۳۰ در گزارشی با انتقاد از رضا گلزار، به شکست بزرگ کنسرت او در دالبی تیاتر لس آنجلس پرداخت. انتقادی که(نکاتی درباره سلیقه مخاطب در آمریکا گفته بود) بنا به گفته بسیاری به دور از شان بود

بیوگرافی محمدرضا گلزار

———————————————————-

نام:محمدرضا

نام خانوادگی:گلزار

تاریخ تولد:۱۳۵۶/۱/۱

تحصیلات:فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک

———————————————————-

محمدرضا گلزار در اولین روز فروردین ۱۳۵۶ متولد شد.

jHQQNXVuafMy - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

کودکی محمدرضا گلزار

او بازیگر سینما، نوازنده گیتار است و در زمینه خوانندگی و مدل آگهی های تبلیغاتی فعالیت دارد. گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

npXhTZ8pp755 - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

دنیای بازیگری محمدرضا گلزار:

گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

2NVOjGF6QZPL - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

سام و نرگس

با اینکه چند باری تا آستانهٔ بازی در فیلم های کارگردانانی چون بهرام بیضایی برای فیلم لبه پرتگاه، داریوش مهرجویی برای فیلم مهمان مامان، مسعود کیمیایی برای فیلم سربازان جمعه و ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم دعوت پیش رفت اما هیچ کدام به نتیجه نرسید. در فیلم مهمان مامان علاوه بر آمادگی و تمرین برای بازی در این فیلم پارسا پیروز فر نقش او را بازی کرد.

فیلمنامه شیش و بش توسط گلزار در سال ۱۳۸۶ در بانک فیلمنامه ثبت شده بود. شیش و بش فیلمی به کارگردانی بهمن گودرزی، تهیه کنندگی مرتضی شایسته و نویسندگی محمدرضا گلزار ساخته سال ۱۳۸۹ است،[۱] این فیلم همزمان با عید فطر ۱۳۹۱ اکران شد.

Px6j3o6V0tzL - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

دو خواهر

محمدرضا گلزار به تازگی در فیلم سینمایی مادر قلب اتمی ساخته بهمن فرمان آرا ایفای نقش کرده است. این فیلم که مادر قلب اتمی نام دارد دومین فیلم گلزار پس از بازگشت به سینماست . فیلمنامه این فیلم را علی احمدزاده و مانی باغبانی نوشته اند.

ZIEjaGiC5dDd - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

مادر قلب اتمی

او فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۶ به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در نواختن گیتار، ارگ و پرکاشن مهارت دارد.

mJVjytZcATWx - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

گیتار زدن محمدرضا گلزار

فیلم شناسی محمدرضا گلزار

سالنام فیلمنوعسمتکارگردانتاریخ نمایشنقشتوضیحات

۱۳۹۷ما همه با هم هستیمسینماییبازیگرکمال تبریزی

۱۳۹۶آینه بغلسینماییبازیگرمنوچهر هادیدر حال نمایششاهرخ

۱۳۹۵سلام بمبئی سینمای بالیوودبازیگرقربان محمدپور۱۱ آذر ۱۳۹۵

۱۳۹۴خشکسالی و دروغسینماییبازیگرپدرام علیزاده-آرش

۱۳۹۳مادر قلب اتمیسینماییبازیگرعلی احمدزاده-طوفان

۱۳۹۲دلم می خواد سینماییبازیگربهمن فرمان آرا-نیما فرزانهآماده نمایش

۱۳۹۰بانویی از ماهسینماییبازیگرالهام قره خانی

امیرمهرتاش مهدوی-دکتر حمید درخشانانیمیشن رئال

۱۳۹۰تو و منسینماییبازیگرمحمد بانکی۱۵ شهریور ۱۳۹۱

۱۳۸۹در امتداد شهرسینماییبازیگرعلی عطشانی۳۰ آذر ۱۳۹۰

۱۳۸۹شیش و بشسینماییبازیگر

فیلمنامه نویسبهمن گودرزی۱۶ شهریور ۱۳۹۰سامیتغییر نام یافته از ساندویچ سرد

۱۳۸۸دموکراسی تو روز روشنسینماییبازیگرعلی عطشانی۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۹فرشته مرگ

۱۳۸۷دو خواهرسینماییبازیگرمحمد بانکی۲۵ شهریور ۱۳۸۸امیر و افشین

۱۳۸۷مثل آن شبفیلم کوتاهبازیگرشهرام میرآب اقدم-سیاوش

۱۳۸۶مجنون لیلیسینماییبازیگرقاسم جعفری۱ فروردین ۱۳۸۷فرهاد

۱۳۸۶توفیق اجباریسینماییبازیگرمحمدحسین لطیفی۱۶ آبان ۱۳۸۶محمدرضا گلزار

۱۳۸۶کلاغ پرسینماییبازیگرشهرام شاه حسینی۱۸ مهر ۱۳۸۶رضا

۱۳۸۴تلهسینماییبازیگرسیروس الوند۲۲ آذر ۱۳۸۵فرشاد

۱۳۸۴آتش بسسینماییبازیگرتهمینه میلانی۶ اردیبهشت ۱۳۸۵یوسفی

۱۳۸۴شام عروسیسینماییبازیگرابراهیم وحیدزاده۱۴ تیر ۱۳۸۵محمدرضا گلزارحضور افتخاری

۱۳۸۳گل یخسینماییبازیگرکیومرث پوراحمد۱۹ اسفند ۱۳۸۳عباس

۱۳۸۲بوتیکسینماییبازیگرحمید نعمت الله۱۵ اسفند ۱۳۸۲جهانگیر

۱۳۸۲سیزده گربه روی شیروانیسینماییبازیگرعلی عبدالعلی زاده۲۵ شهریور ۱۳۸۳رامو

۱۳۸۲کماسینماییبازیگرآرش معیریان۲۸ اسفند ۱۳۸۲امیر

۱۳۸۱چشمان سیاهسینماییبازیگرایرج قادری۱۵ آذر ۱۳۸۲سورنا

۱۳۸۱زهر عسلسینماییبازیگرابراهیم شیبانی۱ فروردین ۱۳۸۳سینا

۱۳۸۰بالای شهر پایین شهرسینماییبازیگراکبر خامین۱۵ آبان ۱۳۸۱داوود

۱۳۸۰زمانهسینماییبازیگرحمیدرضا صلاحمند۲۱ خرداد ۱۳۸۲سعید

۱۳۸۰شام آخرسینماییبازیگرفریدون جیرانی۸ فروردین ۱۳۸۱مانی

۱۳۷۹سام و نرگس سینماییبازیگرایرج قادری۲۷ شهریور ۱۳۸۱سام

hVgVLYgnKlmT - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

فیلم شناسی محمدرضا گلزار

مجموعه های تلویزیونی های محمدرضا گلزار

سال نام سریالسمتنام کارگردانتعداد قسمت هاتاریخ پخش مجموعه اولتاریخ پخش مجموعه آخرنام نقش

۱۳۹۵عاشقانهبازیگرمنوچهر هادی۱۷ قسمت۲۵ بهمن ۱۳۹۵-سهیل

۱۳۹۳عشق تعطیل نیستبازیگربیژن بیرنگ۲۶ قسمت۶ بهمن ۱۳۹۳۹ اردیبهشت ۱۳۹۴رها

۱۳۹۰ساخت ایرانبازیگرمحمدحسین لطیفی۱۸ قسمت۱۶ اسفند ۱۳۹۰۴ شهریور ۱۳۹۱جمشید (جیمی هنریکس)

جشنواره ها و جوایز

برای فیلم شیش و بش در سومین جشنواره فیلم های ایرانی در تورنتو در سال ۱۳۹۱ از وی تقدیر شد.

به عنوان خوش پوش ترین بازیگر سینمای ایران در نظرسنجی مجله زندگی ایرانی در سال ۱۳۹۱ برگزیده شد.

در بخش تجلیل و نکوداشت دومین جشنواره فیلم های ایرانی در تورنتو در سال ۱۳۸۹، از ۱۱ سال بازیگری محمد رضا گلزار به عنوان تک ستاره سینمای ایران تجلیل و جایزهٔ این بخش به وی اهدا شد.

انتخاب محمدرضا گلزار به عنوان “مرد شایسته ایران” در نظرسنجی مجله “پوشش” در سال ۱۳۸۹٫

کاندیدای بازیگر نقش اول مرد برای فیلم بوتیک در جشن “دنیای تصویر” در سال ۱۳۸۴٫

کاندیدای لوح زرین انتخاب ویژه سال برای فیلم بوتیک در دوره ۵ منتخب سایت ایران اکتور (بهترین های سال) در سال ۱۳۸۴٫

ترانه شناسی محمدرضا گلزار

سالنام ترانه آهنگسازترانه سراتنظیم کنندهمیکس و مسترینگتاریخ انتشارتوضیحات

۱۳۹۶بهم خیلی بد کردیعلی یاسینیعلی یاسینینادر کوهستانیحامد برادران

۱۳۹۶همه رفتناردلان هوشمنداردلان هوشمندمسعود جهانیمسعود جهانی

۱۳۹۶منو اصلاً ندیدعلی یاسینیعلی یاسینیحامد برادرانحامد برادران۱۵ تیر ۱۳۹۶

۱۳۹۶تو که نیستیحامد برادرانکسری بختیاریانحامد برادرانحامد برادران

۱۳۹۶عاشق نبودیسـَـهافرجام خیراللهیفربد فروغیفربد فروغی

۱۳۹۶از تو چه پنهونمیلاد بارانامین بامشادحامد برادرانحامد برادران

۱۳۹۵چطوری دیوونهآرش ای پیآرش ای پیمسعود جهانیمسعود جهانی

۱۳۹۵چی شدحامد برادرانعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران

۱۳۹۵لعنتیحامد برادرانعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران

۱۳۹۵بگو آرهحامد برادرانعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران

۱۳۹۵نگو نهحامد برادرانعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۰ مرداد ۱۳۹۵-

۱۳۹۵بهت عادت کردمحامد برادرانعاطفه حبیبیحامد برادرانحامد برادران۱۶ تیر ۱۳۹۵

۱۳۹۵دلم شکستاردلان هوشمنداردلان هوشمندحامد برادرانحامد برادران۲۸ خرداد ۱۳۹۵-

۱۳۹۴جات خالیهناصر زینعلیپوریا متابعانفربد فروغیفربد فروغی۱۱ آبان ۱۳۹۴-

۱۳۹۴چه خوبه دنیامونناصر زینعلیعلی آریاامیر عرشیامحمد فلاحی۲۶ شهریور ۱۳۹۴-

۱۳۹۳من دلم تنگ میشهناصر زینعلیپوریا متابعانحسین سالاری مقدم-۲۹ آبان ۱۳۹۳

۱۳۹۲روز برفیمرتضی پاشاییمهرزاد امیرخانیسعید زمانی-۲۴ اسفند ۱۳۹۲

۱۳۹۲باور کن دنیامیناصر زینعلیعلی آریافربد فروغیاحمد صانقه۲۴ بهمن ۱۳۹۲-

۱۳۹۲کارو به اینجا رسوندیناصر زینعلیپوریا متابعانفربد فروغی-۵ بهمن ۱۳۹۲-

محمدرضا گلزار در نقش های متفاوت:

N6F1BJo9o6bh - پیام عاشقانه ثروتمندترین دختر دنیا به محمدرضا گلزار در اینستاگرام گلزار

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


19 − شانزده =