بازگشت

چرا بهتر است در آزمون مدارس تیزهوشان 98 – 99 ثبت نام کنیم ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۵۵
Rate this post

چرا بهتر است در آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ – ۹۹ ثبت نام کنیم ؟ آزمون مدارس تیزهوشان فقط برای پایه نهم به دهم انجام می شود و آزمون پایه ششم به هفتم مدارس تیزهوشلن حذف شده است.

 

 آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99  : 

 

 

 آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ – ۹۹  :  مدارس تیزهوشان از نظر مالی مدارسی خود کفا هستند و دانش آموزان، کادر اداری و کادر آموزشی آنها از طریق گزینش و آزمون صورت خواهد گرفت و به دلیل برنامه های آموزشی و پرورشی دانش آموزان در مدارس تیزهوشان اوقات بیکاری ندارند و سعی بر پرورش خلاقیت و استعداد های دانش آموزان می باشد. آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ – ۹۹ .

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ؟ ( اواخر فروردین ۹۸)
شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ؟ (مطالعه مقاله)
مدارک لازم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ؟
نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ؟

 آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ – ۹۹  :    امسال برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ در پایه ششم حذف و در پایه نهم با ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ انجام خواهد شد، در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان و دانش آموزان مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی و استعداد درخشان همچنین لیست مدارس تیزهوشان تهران (بهترین) پاسخ دهیم. آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ – ۹۹  / 

معرفی مدارس تیزهوشان

 

 آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ – ۹۹  :  سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان یا به اختصار سمپاد که در میان دانش آموزان به موسسه تیزهوشان معروف می باشد، نهادی است که بر امور تحصیل دانش آموزان با بهره هوشی بالا و مستعد نظارت می کند جهت شناسایی و جذب دانش آموزان مستعد که دانش آموزان ثبت نام مدارس تیزهوشان خود را بر اساس آزمون های سراسری انتخاب می کند که در این آزمون تیزهوشان ها هوش، دانش علوم و ریاضیات دانش آموزان مورد بررسی قرار می گیرد.

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

 آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ – ۹۹  :  زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ طبق روال هرساله از اواخر فروردین ۹۸ آغاز و تا هفته اول اردیبهشت ۹۸ ادامه خواهد داشت و دانش آموزان در موعد مقرر می توانند با مراجعه یه سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir و پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

 آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ – ۹۹  :  مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ به مدت ۸ روز بدون احتساب مدت زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ می باشد و باتوجه به اینکه تمامی مراحل ثبت نام از جمله دریافت کارت ورود به جلسه، مشاهده نتیجه آزمون، ثبت درخواست تجدید نظر در آزمون تیزهوشان کلا غیر حضوری و به صورت اینترنتی می باشد.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هجده − 7 =