بازگشت

چرا تاکنون هیچ کسی مسئولیت اعترافات ” مائده هژبری ” را برعهده نگرفته است ؟ !

Avatarنویسنده : عصرمگ
18 جولای 2018 ساعت : 14:53
1531398277 E6aZ5 - چرا تاکنون هیچ کسی مسئولیت اعترافات " مائده هژبری " را برعهده نگرفته است ؟ !

من نبودم، او نبود، آنها هم نبودند، کلا هیچ کس نبود. ماجرای این روزهای مائده هژبری همین است؛ دختری که اعترافات غمگینش از رسانه ملی دنیای مجازی را تکان داد اما در ادامه خبر آمد که سر از ترکیه درآورده است.

 

456 2018 07 10 15 55 32 - چرا تاکنون هیچ کسی مسئولیت اعترافات " مائده هژبری " را برعهده نگرفته است ؟ !

 

به گزارش  عصرمگ و به نقل از شهروند، اول آپلود ویدیوهای او در اینستاگرام Instagram برایش دردسرساز شده بود و بعد اعترافاتش در تلویزیون معروف شد.

اعترافاتی که حالا هیچ کس مسئولیت آن را به عهده نمی‌گیرد، نه پلیس Police فتا، نه دستگاه قضائی و نه حتی صدا و سیما. البته محمدحسین رنجبران، مدیر روابط‌عمومی صدا و سیما هم دوست ندارد درباره آن صحبت کند، چون ماجرا را تمام‌شده می‌داند.

او حتی چند کلمه‌ای هم که در گفت‌وگو با «شهروند» داشت را برای چاپ منع کرد، چرا که معتقد بود در قالب مصاحبه نیست. جالب است که مدیر روابط‌عمومی پرونده را بسته شده می‌داند و فکر می‌کند رسانه‌ها هم نباید آن را دنبال کنند.

اما به هر ترتیب هنوز این علامت سوال برای رسانه‌ها وجود دارد که مرجع اصلی بازخواست از مائده هژبری کجا بوده است؟ رنجبران قبلا گفته بود: «بر اساس صحبتی که با مسئولان ناجا داشتم برای این افراد حکم قضائی صادر شده بوده و حتی مقام قضائی درخواست کرده بود تا موضوع این افراد حتما رسانه‌ای شود.» اما روابط‌عمومی پلیس فتا اعلام کرد: «نامبرده فاقد پرونده انتظامی و قضائی در پلیس فتای ناجا و پلیس فتای استان‌ها بوده و احضار و مصاحبه با نامبرده توسط پلیس فتا صورت نگرفته است.» این در حالی بود که غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی دستگاه قضا هم چند روز قبل اعترافات او در تلویزیون را متوجه مدیران صدا و سیما دانست و گفت قوه قضائیه چنین مجوزی به صدا و سیما نداده است.

مائده هژبری

  • تاریخ انتشار : 18 جولای 2018 ساعت : 14:53
  • دسته :
برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


2 × 2 =