بازگشت

چگونه از جادوی عشق در رابطه ی دوستی ؛ در امان باشیم

Avatarنویسنده : عصرمگ
20 سپتامبر 2018 ساعت : 20:51
جادوی عشق

جادوی عشق : مطمئنا همه شما عزیزان در حال مراسمات عزاداری و شرکت در هیات ها و عزاداری های امام حسین هستید.عزاداری همه شما عزیزان قبول باشه. و امیدوارم هر چه آرزو و حاجات دارید از همین مجالسهای امام حسین بگیرید و مطمئنا دست خالی برنمیگردید.

 

Exis girl 60567 620x496 - چگونه از جادوی عشق در رابطه ی دوستی ؛ در امان باشیم

 

جادوی عشق یا عشق پوشالی چیست ؟

متاسفانه روشی که از قبل و قدیم الایام بوده و در حال حاضر هم هست و بیشتر هم شده و آن هم عشق جادویی است.

عشقی که هیچ منطق و چهارچوبی در آن رعایت نشده.عشقی که هیچ انسانیتی و هیچ عواطفی در آن نیست.عشقی که همه چیز در آن هست جز عشق. عشقی که نه صداقتی در آن است نه شرمی و نه معرفتی.و آن فقط یک عشق پوشالی و جادویست.

عزیزان مواظب این عشق باشید و گول این عشقهای جادویی را نخورید.

مطمئنان خیلی از عزیزان اسیر این عشق شدند و ضربه های مهلکی را خوردند.خیلی ها خود را به دامان خودکشی سپردند.خیلی ها هم آواره شدند و خیلی ها هم از خانه و زندگی گریختند و خیلی ها هم دستشان را به خون آلوده کردند و روانه زندان شدند.

حتما سوال میکنید که این چه عشقیست؟منظورتون از عشق جادویی چیست که از قدیم تا به امروز بوده؟؟

در این رابطه شخص با نقشه برنامه ریزی شده و حساب شده جلو میآید.ابتدا طرف مقابل خود را برانداز میکند و خوب زندگی و مال و منال شخص یا وجود شخص را بررسی میکند.و بعد وقتی احساس کرده که طعمه خوبی گیرش اومده ابتدا مشخصات شخص را بدست میاورد مثل نام شخص نام مادر شخص و حتی یک عکس از صورت شخص یا یک لباس از شخص را بدست میآورد و اگر هم نتوانست بدست بیاورد با صد حقه و فریب با شخص دوست میشود و در یکی دو جلسه از او کل این مشخصات را بدست می اورد و در مرحله بعد طرف را جادو میکند و یا سحر یهود یا جادوی کثیف .طوری که طرف را عاشق و دلباخته خود میکند.

هفت اندام شخص را میبندد.گوش .چشم. عقل.حلق دست.پا.قلب و روح شخص را کاملا میبندد و به تسخیر خودش در میاورد.طوری که طرف مقابل بیچاره و از خدا بیخبر کاملا به تسخیر شخص ساحر در می اید و جز او به هیچ چیز دیگری فکر نمیکند.

و وقتی شخص ساحر مطمئن شد که طرف کاملا جادو شده. حال کم کم و در هر جلسه از شخص سحر شده تقاضاهای مختلف میکند.

یا از او پول یا مال میخواهد یا خانه یا ماشین یا اموال یا طلا میخواهد.از شخص سحر شده میخواهد تا قرضهایش را بدهد. و یا از او میخواهد تا با او امیزش کند و کاملا از جسم و اندام شخص استفاده میکند و وقتی کاملا شخص را در طی چند ماه یا چند سال تخلیه کرده و خوب ازش استفاده کرد. یهو او را رها میکند و میرود سروقت شخص دیگری.حال این وسط . شخص سحر شده میماند و عشق جادویی خودش . و خواب و خوراک او گرفته میشود و شب و روز دنیال عشق جادویی و پوشالی خود میگردد. و تازه دنبال دعاگرها میگردد تا شخص را برگرداند.و در اینجا معلوم هم نیست که گیر چه دعاگری بیوفتد .

و مطمئنا دعاگرها هم تا میتوانند او را وعده وعید میدهند و خوب ازش استفاده مالی و یا حتی سو استفاده جنسی هم میکنند.

پدران و مادران محترم .خواهشا مواظب فرزندان خود باشید.فرقی نمیکنه پسر باشه یا دختر.فقط حواستون به فرزندانتون باشه. که اسیر این بحران نشوند

دوستان عزیز خواهشا مواظب سرنوشت زندگی خودتون باشید.بفهمید که با چه کسی در رابطه هستید.اگر در رابطه عشقی متوجه کوچکترین رفتار مشکوکی شدید.حتما کمی شک کنید که نکنه منو جادو کرده تا ازم بخواد سو استفاده کنه.

فرقی نمیکنه چه پسر چه دختر. ما در طی این سالها هم دختران بیشرم دیدیم که مردهایی رو اسیر کردند و مال و منال انها را با جادو و سحر ربودند و هم مردهایی را دیدیم که دختران زیادی را اسیر کردند. در این رابطه بیشرم هم مرد میتواند باشد هم زن.فرقی نمیکند.

 

حتما بخوانید : 

نسخه ای مجرب برای اینکه سحر بر شما اثر نکند

دعای “باطل سحر ” قوی و مجرب که رد خور ندارد ! دستور ساده و آسان

ذکری مجرب جهت خواندن افکار اشخاص

ابطال سحر بدون دعا و رسیدن به همه خواسته ها

 

یکی از بهترین و مطمئن ترین روشها برای اینکه اسیر این جادو نشوید

متوسل به قرآن و ائمه شوید. تا وقتی کسی خواست شما را جادو کنه حتما موکلین قران به یک نحوی شما را متوجه این موضوع خواهند کرد.

+بهترین حالت این است که روزانه حداقل دو یا سه صفحه قران بخوانید.فرقی نمیکنه در چه زمانی از روز باشه.و ذکر روزانه داشته باشید و هر صبح هم دو رکعت نماز برای اقا امام زمان بخوانید و خودتونو متوسل کیند به اقا امام زمان

بگذارید قرآن و ائمه اطهار حصار شما و زندگیتون باشه که مطمئنا این حصار قویتر از هر حصار دیگری است

+تحت هیچ شرایطی در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام و . . عکسهای خودتونو قرار ندید.چون ساحران از همین عکسهای شما خیلی راحت میتوانند شما را جادو کنند. سعی نکنید عکساتونو به راحتی در اختیار عموم قرار بدید

+اصلا و تحت هیچ شرایطی شانه و لباس و حتی لوازم شخصی خودتونو به کسی ندید.مخصوصا به عشقتون که واقعا هیچ شناختی از او ندارید.مگر اینکه صداقتش صد در صد برای شما و خانوادتون به اثبات رسیده باشه

+سعی نکنید شخص مقابلتونو که واقعا شناختی ازش ندارید با هم به رستوران بروید و حتی خوراکی از دستش نگیرید و نخورید

+هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی شخص را که کاملا نشناختید در منزل یا محل کار خود راه ندهید و حتی آدرس منزل و محل کار خود را به او نگویید.چون ساحر به راحتی جلوی درب منزل یا محل کارتون جادو یا سحر را قرار میدهد و شما را کم کم اسیر خود میکند

خواهشا به نصیحتهای برادر کوچکتون گوش دهید و لااقل کمی تعمق و اندیشه کنید و حتما به این موضوع فکر کنید.تا خدایی نکرده اسیر این عشق جادویی نشوید و بهترین روزهای زندگیتونو خراب نکنید.

موفق باشید…

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پنج × یک =