بازگشت

چگونه دیر ارضا شویم ؟ راه های افزایش استقامت جنسی زنان و مردان

نویسنده : عصرمگ
۰۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۳۰

چگونه دیر ارضا شویم ؟ راه های افزایش استقامت جنسی زنان و مردان : نکاتی برای اینکه رابطه جنسیتان را طولانی تر کنید تا بیشتر لذت ببرید …

 چگونه دیر ارضا شویم

 

با عصرمگ همراه شوید …

هر کس می خواهد که در رختخواب بهترین باشد. برای بسیاری، به خصوص مردان، ناتوانی در ارائه یک تجربه جنسی طولانی به شریک زندگیش باعث نگرانی و حتی استرسشان است.

با مجموعه ای از تکنیک های یی که در اتاق خواب می توانید به کار ببرید و با تغییر در شیوه زندگیتان میتوانید این مشکل را حل کنید. تا هر دو لذت بیشتری از رابطه تان ببرید.

با رعایت این نکات در رختخواب می توانید ,ارگاسم خود را به تاخیر بیاندازید

آرام انجامش دهید

رابطه جنسی نباید سریع و خشن باشد. حرکات خود را آهسته و ثابت انجام دهید و اجازه دهید کم کم و به تدریج تحریک شوید . به جای قوی بودن، میتوانید در طول رابطه با هم شوخی کنید, همسرتان را غلغلک دهید ,تغییر زاویه دهید ، سرعت و عمق نفوذ را کنترل کنید. هنگامی که هر دو طرف آماده بودید می توانید به رابطه سرعت ببخشید تا با هم به ارگاسم برسید.

تغییرش دهید

یکی از بهترین راه برای نگه داشتن انرژی تان و جلوگیری از انزال زودرس باید تغییر پوزیشن دهید ، زمانی که احساس کردید دارید به اوج لذت جنسی نزدیک می شوید ، صبر کنید و یا موقعیتتان را تغییر دهید و یا نوع لذت بردن را تغییر دهید.( دست یا دهان) این کار علاوه بر اینکه رابطه جنسی تان را طولانی تر میکند همچنین باعث می شود که یک تجربه جنسی جالب تر و متنوع تر داشته باشید.

از کاندوم های ضخیم تر استفاده کنید

بسیاری از مردان و زنان باور دارند که با استفاده از کاندوم ضخیم,به خاطر کمتر شدن میزان تماس, دیر تر به اوج لذت جنسی می رسند .
چگونه دیر ارضا شویم؟چگونه استقامت جنسی خود را بهبود ببخشیم؟نکاتی برای اینکه رابطه جنسیتان را طولانی تر کنید تا بیشتر لذت ببرید دیر انزالی زود انزالی سفت شدن کمر

از کاندوم های زخیم تر استفاده کنید تا ارگاسمتان را به تاخیر بی اندازید

استراحت کنید

اگر احساس می کنید دارید به ارگاسم نزدیک میشوید، برای چند دقیقه متوقف شوید. شما می توانید از این زمان برای,عشقبازی، حرف های لذت بخش و یا تحریک کردن همسرتان با دست یا دهان بپردازید. هنگامی که آرام تر شدید می توانید راند بعدی را شروع کنید!

روی عشقبازی تمرکز کنید

رابطه جنسی برای همسرتان تنها به معنی دخول نیست. شما می توانید همسرتان را با عشقبازی بسیار تحریک کنید و حتی به ارگاسم برسانید.با بوسیدن، لمس کردن، حرف زدن، تحریک دهانی و یا دستی او را بسیار به ارگاسم نزدیک کنید و سپس با دخول هر دو به اوج لذت جنسی برسید.

چگونه دیر ارضا شویم؟چگونه استقامت جنسی خود را بهبود ببخشیم؟نکاتی برای اینکه رابطه جنسیتان را طولانی تر کنید تا بیشتر لذت ببرید دیر انزالی زود انزالی سفت شدن کمر

نکاتی برای اینکه رابطه جنسیتان را طولانی تر کنید تا بیشتر لذت ببرید

کرم های تاخیری ارا امتحان کنید

بسیاری دارو خانه های کرم هایی می فروشند که آلت تناسلی را بی حس می کند. در نتیجه اجازه می دهد مردان دیر تر به اوج لذت برسند

دقت کنید که کرمی بخرید که پوست شما را بی حس کند نه پوست همسرتان را.چون با بی حس شدن واژن همسرتان ,او نیز دیرتر به ارگاسم می رسد.

 

  • تاریخ انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۳۰
  • دسته :
برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

یازده − چهار =