بازگشت

چگونه پد سم زدایی کف پا در خانه درست کنیم ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
05 آگوست 2019 ساعت : 18:23
پد سم زدایی کف پا

چگونه پد سم زدایی کف پا در خانه درست کنیم ؟ حتما همه شما تبلیغات پد سم زدایی پا را دیده یا شنیده اید. این پدها اولین بار در ژاپن مورد استفاده قرار گرفت و از آنجا به بازار جهانی راه پیدا کرد. داستانشان از این قرار است که این پدها را زیر کف …

 پد سم زدایی کف پا

پد سم زدایی کف پا خانگی درست کنید تا تغییر را در زندگی حس کنید.

حتما همه شما تبلیغات پد سم زدایی پا را دیده یا شنیده اید. این پدها اولین بار در ژاپن مورد استفاده قرار گرفت و از آنجا به بازار جهانی راه پیدا کرد. داستانشان از این قرار است که این پدها را زیر کف پا می‌گذارید و جوراب می پوشید و میخوابید فردا صبح می‌بینید که سموم بدن از کف پا دفع شده است چون پد کاملا سیاه و چرکین می‌شود. در واقع عملکرد این پدها این است که گردش خون را در کف پا زیاد می‌کنند. از آنجا که مردم این روزها خیلی تحرک ندارند و کارها همه نشسته انجام می‌شود گردش خون در بدن به خوبی انجام نمی گیرد. تاثیر مثبت دیگر پد سم زدایی کف پا این است که کمتر احساس خستگی و کسلی می کنید سردردهایتان کمتر می‌شود و درد مفاصل تقریبا بعد از مدتی از بین می‌رود.

شما می‌توانید خودتان این پدها را درست کنید و با اطمینان هر چه تمام تر از آنها استفاده کنید. مواد مورد نیاز شما از قرار زیر است:

پیاز یک عدد

سیر سفید ۶ حبه متوسط

آب

گاز و چسب کاغذی یزرگ

جوراب

پیاز را پوست بکنید وببرید و به همراه سیر پاک شده و کمی خرد شده داخل یک ظرف متوسط آب در حال جوش بریزید بگذارید تا ۱۰ دقیقه بجوشد بعد ترکیب را بگذارید به مدت ۲۰ دقیقه خنک شود. بعد این مخلوط را وسط گاز قرار دهید اما نگذارید خیلی زیادی خیس شود با چسب کناره ها را زیر کف پا بچسبانید ورویش جوراب بپوشید و بخوابید. آنچه که صبح روز بعد می بینید شما را شگفت زده می‌کند. هرچند قبلا در زنجفیل یک راه حل سم زدایی آسانتر اشاره کردیم و آن قرار دادن یک حلقه پیاز زیر کف پا و پوشیدن جوراب است.

 

  • تاریخ انتشار : 05 آگوست 2019 ساعت : 18:23
  • دسته :
برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک × 5 =