بازگشت

چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
29 ژانویه 2019 ساعت : 14:07
چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟

چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟ اگر آرزوی شما این است که فرزند پسر داشته باشید، دستیابی به این آرزو میتواند به سادگی خوردن صبحانه ی مغذی و سرشار از پتاسیم باشد.

 

51023 620x413 - چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟

چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟ به گزارش عصرمگ ؛  اگر آرزوی شما اینه که فرزند پسر داشته باشید ، دستیابی به این آرزو میتونه به سادگی خوردن صبحانه ی مغذی و سرشار از پتاسیم باشه ! مطالعات جدید که از نظر صحت علمی تایید شده اند ثابت کرده که تغذیه ی مادر قبل از اقدام به بارداری، تاثیر مستقیم در تعیین جنسیت کودک داره.چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟

چه غذایی بخوریم تا فرزند پسر بدنیا بیاوریم ؟

چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟  بر اساس گزارشات ارسال شده از جدیدترین تحقیقات این مطلب بدست آمده که مادرانی که قبل از بارداری تمایل بیشتری به خوردن صبحانه مقوی و غنی از پتاسیم دارند نسبت به مادرانی که صبحانه نمیخورند و کالری کمتری دریافت میکنند ، شانس بسیار بیشتری برای پسردار شدن دارند. ولی متخصصین هنوز بر این باور هستند که این مطالعات کافی نیستند و نباید به اونها اکتفا کرد.چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟

چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟ باید این نکته رو در نظر داشته باشید که نوع تغذیه میتونه بر جنسیت کودک تاثیر بگذاره ( همونطور که مادربزرگ ها و قابله ها اعتقاد دارند و در مطالعات جدید هم ثابت شده ) ولی این مساله ۱۰۰% نیست. یعنی اینطور نیست که با خوردن یک سری غذاها فرزند حتما پسر یا حتما دختر میشه، بلکه با این روش ها احتمال پسر شدن یا دختر شدن فرزند بیشتر خواهد شد و شانس بیشتری وجود خواهد داشت.چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟

نقش تغذیه و خوردن صبحانه در تعیین جنسیت فرزند شما

چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟در یک مطالعه منتشر شده در Proceeding of the Royal Society از ۷۴۰ خانم در انگلستان که به تازگی باردار شده بودند درخواست شد تا رژیم غذایی رو که در سال قبل داشته اند و لیست غذاهایی رو که به صورت روزانه مصرف میکردند ، ذکر کنند . این مطالعه نشان داد که خانم هایی که صبحانه مقوی خورده بودند ( برشتوک و غذاهای سرشار از مواد معدنی و پتاسیم ) نسبت به اون دسته که کالری کمتری در روز دریافت میکردند ، بیشتر صاحب فرزندان پسر شده اند .

محققان در این باره میگویند :

چی بخورم تا فرزندم پسر بشه ؟ هنوز این مساله قطعی نیست که رژیم غذایی و دریافت کالری روزانه تفاوت ایجاد کند ، ولی این موضوع در حیوانات نیز مشاهده شده است . مادرانی که به خوبی تغذیه شده اند بیشتر فرزند پسر بدنیا آورده اند.

وقتی عبارت غذاهای پرکالری بکار برده میشه ، سوالی مطرح میشه که این غذاهای پرانرژی کدام ها هستند ؟

خوب اجازه بدید لیستی از این غذاها رو برای شما ذکر کنیم :

خرما

موز

سریال صبحانه ( مثل برشتوک )

روغن های گیاهی مثل روغن زیتون

مغزها ( مثل پسته ، بادام و … )

شکلات

و همچنین غذاهایی که دارای کلسیم ، ویتامین ث ، ای (E) و B12 هستند .

البته باید از مصرف خیلی زیاد این غذاها هم خودداری کنید ، به طور عمومی دریافت بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ کالری اضافه در روز مناسب خواهد بود . طوری که هم به مقصود برسید و هم اینکه چاق نشید.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


شانزده − 15 =