بازگشت

کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی که افشا کرد + فیلم

Avatarنویسنده : عصرمگ
18 سپتامبر 2019 ساعت : 22:23
کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی

کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی که افشا کرد + فیلم

5188013 - کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی که افشا کرد + فیلم

کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی که افشا کرد + فیلم

سند جنجالی حضور و غیاب مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی ! صفحه اینستاگرام مریم مقتدری

کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی :   مریم مقتدری (متهم به دانشجوی قلابی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی) که در چند روز گذشته جنجالی شده است در ادامه ادعایش بر این که او دانشجوی رسمی دانشگاه شهید بهشتی بوده است در صفحه اینستاگرامش ۲ عکس منتشر کرد.

ویدئوی اظهارات مریم مقتدری را در صفحه اینستاگرامش ببینید : https://www.instagram.com/maryam.moqtaderi/

اسناد جدید مریم مقتدری: دانشجوی قلابی نیستم

کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی :    به گزارش عصرمگ و به نقل از عصر ایران، مریم مقتدری (متهم به دانشجوی قلابی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی) که در چند روز گذشته جنجالی شده است در ادامه ادعایش بر این که او دانشجوی رسمی دانشگاه شهید بهشتی بوده است در صفحه اینستاگرامش ۲ عکس منتشر کرد.

او ادعا می کند یکی از عکس ها لیست حضور و غیاب دانشجوهای سایت دانشگاه شهید بهشتی است که اسم او در آن دیده می شود و عکس دیگر از واحدهای درسی ثبت نامی به اسم و مشخصات خودش است که از ربات تلگرامی دانشگاه برای او ارسال شده است.کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی ///  

ac image 3x1568804673tb - کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی که افشا کرد + فیلم ac image N71568804688XG - کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی که افشا کرد + فیلم

 

در توضیح عکس ها هم نوشته است:

کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی :   «اسم من رسما تو لیست دانشجوهای سایت شهید بهشتی بوده، حتی تو ربات تلگرامی هم با مشخصات من واحد درسی ثبت شده، پس دیگه این دروغ ضایع رو نگید که من فقط روپوش میپوشیدم و می اومدم دانشگاه، شما که نمیذارید بگم همه چیو پس چرا رسانه ایش کردید؟!

کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی :   چون قراره بازداشت باشم و حرفی ازم در نیاد؟ من با این خانواده ی ۶۰ هزار نفریم اندازه تموم رسانه هاتون حرف داریم واسه گفتن! گفتی نگو ولی میگم!!!! به آدم هاتونم بگین منو تهدید نکنن چون به مقامات قضایی اسنادمو نشون دادم، شما بیا اسنادتونو نشون بدین»

فیلم صحبت های دانشجوی قلابی دانشگاه شهید بهشتی

جنجال عجیب یک دختر در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

عصرمگ : دختر جوانی بدون طی هیچ گونه مراحل ثبت نام و حتی شرکت در کنکور اقدام به حضور در کلاس‌های تئوری و عملی رشته دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی کرده بود؛ بنابراین رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران کلانتری قرار گرفت و تحقیقات در این رابطه آغاز شد. تجسس‌های پلیسی نشان داد که دختری بیست‌وسه ساله در کمتر از یک سال در کلاس‌های درس رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی حاضر شده بود و در آنجا درس می‌خواند.کارت دانشجویی و مدارک رسمی دانشجویی مریم مقتدری در دانشگاه شهید بهشتی :  

داستان رو از زبان خودش بشنوید:

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک × پنج =