بازگشت

کوارشما بالاخره پاسخ کی روش را داد

Avatarنویسنده : عصرمگ
28 ژوئن 2018 ساعت : 12:34
کی روش

کوارشما بالاخره پاسخ کی روش را داد : هافبک تیم ملی فوتبال پرتغال نسبت به اظهارات اخیر سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران واکنش نشان داد.

ricardo quaresma cristiano ronaldo 75007 620x348 - کوارشما بالاخره پاسخ کی روش را داد

 

به‌ گزارش ‌عصرمگ و ‌به نقل از آس، ریکاردو کوارشما پس از دیدار تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال و ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از رفتار کارلوس کی‌روش انتقاد کرد و گفت‌: سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران باید به ما احترام بیشتری می گذاشت.

سپس کی‌روش در مصاحبه با رسانه پوبلیکو پاسخ هافبک ملی‌پوش پرتغالی را داد و گفت‌: من به بازیکنان پرتغالی احترام نگذاشتم؟ چطور احترام نگذاشتم؟ کوارشما هنوز باید برای تیم‌ ‌ملی من بازی کند و نمی‌خواهم صحبتی در این باره داشته باشم. اگر همه سرمربیانی که تحت هدایتشان بوده است درباره‌اش صحبت کنند آنها باید چند سال در حال صحبت کردن باشند.

کوارشما نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد و در صفحه شخصی‌اش نوشت: من به قضاوت شدن در زندگی‌ام عادت دارم، شاید این موضوع من را قوی‌تر کرده باشد یا من را انسان بهتری کرده باشد. پاسخ من به این قضاوت‌ها تلاش بیشتر برای رسیدن به جایگاه مورد نظرم است. می‌دانم از کجا آمده‌ام و برای رسیدن به جایی که می‌خواهم، چه بر سر من گذشته است. نمی‌خواهم به تنهایی گام بردارم و می‌خواهم با تیم حرکت کنم و جزوی از آنها باشم. اکنون می‌خواهیم برای تیم‌ ‌ملی بازی کنیم و از آن حمایت کنیم. تمرکزمان روی شکست اروگوئه است.

تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال شنبه هفته‌ آینده در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف اروگوئه می‌رود.

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × پنج =