بازگشت

گام هایی برای برگزاری یک جشن عروسی با شکوه و به یاد ماندنی

Avatarنویسنده : عصرمگ
28 می 2018 ساعت : 00:14
عروسی با شکوه و به یاد ماندنی

  عروسی با شکوه و به یاد ماندنی , مراسم عروسی در منطقۀ خلیج فارس و به ویژه در ایران با مراسم‌ غربی کاملاً متفاوت هستند. در کشورهای غربی، جشن‌های عروسی را معمولاً به سادگی برگزار می‌کنند در حالی که در کشورمان، عروسی‌ها مکانی برای نمایان ساختن جلال، شکوه و ثروت هستند.

 

211491534 - گام هایی برای برگزاری یک جشن عروسی با شکوه و به یاد ماندنی

 

اگر از آن دسته عروس‌هایی هستی که به برگزاری جشنی لوکس و مجلل علاقه داری، به توصیه‌های “عصرمگ” در این باره توجه کن:

 

در ابتدا باید بدانی که بودجۀ زیاد، وسیله‌ای الزامی برای رسیدن به هدف تو است و ممکن نیست بدون صرف کردن هزینه‌ای هنگفت، به فکر برگزاری جشنی مجلل افتاد. بنابراین باید دستت از لحاظ مالی باز باشد تا بتوانی به آن صورت که میل داری، جشنت را با شکوه تمام برگزار کنی.

عروسی با شکوه و به یاد ماندنی

با فراهم شدن بودجۀ مورد نیاز، اکنون زمان فکر کردن و زمان اندیشیدن به ایده‌های بسیاری فرا می‌رسد. اولین نکته، تمرکز بر رنگ‌های تزئینات و آذین بندی‌ها است و به تو توصیه می‌کنیم که به سراغ استفاده از طیف‌های مختلف طلایی و رنگ‌های متالیک یا فلزی بروی. این رنگ‌ها به شکوه جشن عروسی تو می‌افزایند؛ و ترکیبشان با رنگ‌های روشن و درخشان دیگر، به جشن تو درخششی ویژه و متفاوت می‌دهد.

 

نکتۀ مهم این است که باید از عناصر تزئینی خاصی استفاده کنی. استفاده از وسایلی مانند بادکنک که دارای جنبه و ماهیتی کودکانه هستند، بیشتر به نشاط و شادی کودکانۀ جشن تو می‌افزایند تا به شکوه و ابهت آن.

 

از پایه‌های اصلی یک عروسی مجلل و باشکوه، منوی غذا آن است که باید آن را از میان انواع غذاهای گران قیمتی از مکتب‌های آشپزی بین‌المللی لوکس انتخاب کرد؛ مانند آشپزی فرانسوی که سرشار از غذاهایی است که بیشتر از انواع دیگر آشپزی سفره را با شکوه می‌کنند.عروسی با شکوه و به یاد ماندنی

 

هم‌چنین باید ظاهرت با شیوۀ برگزاری عروسی‌ات هماهنگ بوده و از لحاظ ظرافت و دقت در آرایش مو، آرایش صورت و لباس مرتب و به خوبی مطالعه شده باشد. برای رسیدن به هدفی که در نظر داری، سهل‌انگاری در نکات جزئی هیچ گونه توجیهی ندارد.

عروسی با شکوه و به یاد ماندنی

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک + 13 =