بازگشت

یارانه ماهانه بنزین چقدر است ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
15 نوامبر 2019 ساعت : 06:58
جاماندگان دریافت کارت سوخت هوشمند چه کنند ؟

یارانه ماهانه بنزین چقدر است ؟ تاریخ واریز و برداشت یارانه بنزین آبان ۹۸ : افزایش ۵۵ هزار تومانی یارانه نقدی / تا ده روز دیگر پول در حساب سرپرستان 

 

 

تاریخ واریز و برداشت یارانه بنزین آبان ۹۸ : افزایش ۵۵ هزار تومانی یارانه نقدی / تا ده روز دیگر پول در حساب سرپرستان

photo 2019 11 15 01 23 16 - یارانه ماهانه بنزین چقدر است ؟

تاریخ واریز و برداشت یارانه بنزین آبان ۹۸

افزایش ۵۵ هزار تومانی یارانه نقدی / تا ده روز دیگر پول در حساب سرپرستان

نوبخت رئیس سازمان بر نامه و بودجه اعلام کرد: به خانوارهای از یک نفر تا ۵ نفر، به میزان ۵۵ تا حداکثر ۲۰۵ هزار تومان کمک معیشتی از طرف دولت پرداخت خواهد شد.

به گزارش عصرمگ ، محمد باقر نوبخت با اشاره به آغاز مرحله جدید اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، اظهارداشت: سازمان برنامه مکلف شد عینا همه منابع حاصل از اصلاح قیمت حامل های انرژی را به حساب سرپرستان خانوارها واریز کند.

وی افزود: دولت به خانوارها از یک نفر تا ۵ نفر، به میزان ۵۵ تا حداکثر ۲۰۵ هزار تومان پرداخت خواهد کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: این کمک معیشتی یک هفته تا ۱۰ روز دیگر به حساب سرپرستان ۱۸ میلیون خانوار واریز می‌شود.

میزان افزایش یارانه در طرح معیشت ملی

میزان افزایش یارانه نقدی در طرح معیشت ملی رقم ۵۵ الی ۲۰۵ هزار تومان به ازای هر فرد خواهد بود که برای یک خانواده ۵ نفری یک میلیون تومان می شود و رقم قابل توجهی خواهد بود.

یارانه ۲۰۰ هزار تومانی جایگزین یارانه قبلی که ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان بود می شود و طرح یارانه قبلی به مرور حذف خواهد شد و با مدل جدیدی یارانه ها به مردم اختصاص خواهد یافت.

نحوه واریز یارانه ها در طرح معیشت ملی

یارانه ها اگر چه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود اما آنها امکان دریافت و خرج کردن آن در هر جا را ندارند. بلکه طبق این طرح کارتهایی در اختیار سرپرستان خانوار قرار خواهد گرفت و مبلغ یارانه ۵۵ هزار تومانی یا ۲۰۰ هزار تومانی به آن واریز می شود و افراد امکان تهیه کالاهای اساسی خود را از مراکز معرفی شده خواهند داشت.

برای ایم منظور احتمالا دولت مانند طرح بسته حمایتی دولت و سبد کالا که در سال ۹۷ تخصیص داد فروشگاه ها و تعاونی های بزرگ را برای خرید مردم به دستگاه های پوز ویژه مجهز می کند و مردم با مراجعه به این فروشگاه ها امکان خرید کالاهای اساسی مانند مواد غذایی و … را خواهند داشت.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


6 + 15 =